Жіноча збірна України виграла шахову Олімпіаду-2022

Українки здобули перемогу на турнірі в Індії.

Україна посіла перше місце в Індії

Жіноча збірна України здобула перемогу на шаховій Олімпіаді-2022, яка пройшла в індійському Ченнаї.

Українську команду представляли Марія та Анна Музичук, Анна Ушеніна, Наталія Букса та Юлія Осьмак.

У заключному 11-му турі українки здобули вирішальну перемогу над командою Польщі з рахунком 3:1. Переможні партії оформили Марія Музичук та Анна Ушеніна, а нічийні – Анна Музичук та Наталія Букса.

Лідер турніру Індія в останньому турі сенсаційно програла США (1:3), що дозволило Україні посісти перше місце та виграти титул. У турнірній таблиці збірні України та Грузії набрали по 18 очок, але за додатковими показниками лідерство залишилося за українками.

Варто зазначити, що на Олімпіаді виступали 162 жіночі збірні. Для України це друге золото Ігор в історії після тріумфу 2006 року у Турині.

Спочатку Олімпіада-2022 мала пройти в російському Ханти-Мансійську, але через повномасштабне вторгнення РФ в Україну турнір було перенесено до Індії.

Данило Слесь, ZN.ua

Названо причини важкої адаптації нападаючого збірної України Яремчука у "Валенсії"Названо причини важкої адаптації нападаючого збірної України Яремчука у "Валенсії"
Повернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єріПовернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єрі
Лідер збірної України через травму не зіграє у жовтневих матчах кваліфікації Євро-2024Лідер збірної України через травму не зіграє у жовтневих матчах кваліфікації Євро-2024
"Буде для мене великим уроком": футболіст збірної України вибачився за свою помилку у матчі проти Італії"Буде для мене великим уроком": футболіст збірної України вибачився за свою помилку у матчі проти Італії
У збірної України є шанси на вихід із групи – РебровУ збірної України є шанси на вихід із групи – Ребров
Збірна України програла Італії на виїзді у кваліфікації Євро-2024Збірна України програла Італії на виїзді у кваліфікації Євро-2024
Чоловіча збірна України з волейболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату ЄвропиЧоловіча збірна України з волейболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи
Лідер "Динамо" залишив розташування збірної України перед матчами з Англією та ІталієюЛідер "Динамо" залишив розташування збірної України перед матчами з Англією та Італією
Чоловіча збірна України з волейболу здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи-2023Чоловіча збірна України з волейболу здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи-2023
Мінспорту додало двох футболістів збірної України до списку порушників умов виїзду за кордонМінспорту додало двох футболістів збірної України до списку порушників умов виїзду за кордон