Врятував команду від поразки: воротар забив гол та став героєм матчу чемпіонату Норвегії

Мадс Крістіансен несподівано став рятівником для "Ліллестрема", інформує ZN.ua.

Крістіансен став героєм матчу
© goal.com

Долю одного із матчів чемпіонату Норвегії вирішив гол, який забив воротар.

7 серпня "Ліллестрем" приймав "Тромсе" і програвав з рахунком 0:1 практично до фінального свистка.

На четвертій доданій хвилині поєдинку голкіпер господарів Мадс Крістіансен підключився до розіграшу штрафного, а після подачі отримав пас від партнера та вразив ворота. Цей гол дозволив "Ліллестрему" уникнути поразки – 1:1.

Данило Слесь, ZN.ua

У Польщі фанати спробували побити колишнього наставника "Динамо"У Польщі фанати спробували побити колишнього наставника "Динамо"
"Із частинкою Ейфелевої вежі": представлені медалі Олімпіади-2024 у Парижі"Із частинкою Ейфелевої вежі": представлені медалі Олімпіади-2024 у Парижі
Український олімпійський чемпіон виставив на благодійний аукціон дві медалі ІгорУкраїнський олімпійський чемпіон виставив на благодійний аукціон дві медалі Ігор
Колишній хокеїст НХЛ трагічно загинув під час матчу через поріз ковзаномКолишній хокеїст НХЛ трагічно загинув під час матчу через поріз ковзаном
Новий наставник "Шахтаря" розповів, чому погодився очолити донеччан під час війниНовий наставник "Шахтаря" розповів, чому погодився очолити донеччан під час війни
"Шахтар" стартував у Лізі чемпіонів з поразки від "Порту""Шахтар" стартував у Лізі чемпіонів з поразки від "Порту"
Чоловіча збірна України з волейболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату ЄвропиЧоловіча збірна України з волейболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи
Україна обіграла Іспанію та вийшла до плей-офф чоловічого чемпіонату Європи-2023 з волейболуУкраїна обіграла Іспанію та вийшла до плей-офф чоловічого чемпіонату Європи-2023 з волейболу