Українець Зінченко відзначився гольовою передачею у дебютному матчі за "Арсенал" в АПЛ

Поєдинок за участю нового клубу українського гравця відкривав новий сезон чемпіонату Англії, інформує ZN.ua.

Українець Зінченко відзначився гольовою передачею у дебютному матчі за
Зінченко виступає під 35-м номером
© allworldcity.ru

Український захисник "Арсеналу" Олександр Зінченко віддав гольову передачу у виїзному матчі 1-го туру англійської Прем'єр-ліги проти "Крістал Пелес" (0:2).

Українець вийшов у стартовому складі, а на 20-й хвилині матчу після кутового скинув м'яч головою на Габріела Мартінеллі, який точно пробив і відкрив рахунок у матчі.

Сама зустріч завершилася з рахунком 2:0 на користь "канонірів", а Зінченко провів на полі 83 хвилини.

Нагадаємо, 25-річний Олександр Зінченко перейшов до "Арсеналу" з "Манчестер Сіті" цього літа за суму близько 30 мільйонів фунтів. Ще 2 мільйони прописані як бонуси.

Зінченко – є вихованцем донецького "Шахтаря". Також встиг пограти за російську "Уфу" та нідерландський ПСВ.

Олексій Леонічев, ZN.ua

У Греції запалили олімпійський вогонь Ігор-2024У Греції запалили олімпійський вогонь Ігор-2024

На матчі Бразилія – Аргентина відбулися заворушення між уболівальниками та поліцієюНа матчі Бразилія – Аргентина відбулися заворушення між уболівальниками та поліцією
Українець Мудрик прокоментував свій ефектний гол у ворота "Арсеналу"Українець Мудрик прокоментував свій ефектний гол у ворота "Арсеналу"
Три клуби УПЛ отримали штрафи за проведення матчів із уболівальниками на трибунахТри клуби УПЛ отримали штрафи за проведення матчів із уболівальниками на трибунах
"Буде для мене великим уроком": футболіст збірної України вибачився за свою помилку у матчі проти Італії"Буде для мене великим уроком": футболіст збірної України вибачився за свою помилку у матчі проти Італії
Ярмоленко прибув до збірної України на матчі з Англією та ІталієюЯрмоленко прибув до збірної України на матчі з Англією та Італією
У Єгипті погодилися зіграти матчі із російською збірною з футболуУ Єгипті погодилися зіграти матчі із російською збірною з футболу
Український воротар Лунін допоміг "Реалу" здобути вольову перемогу у матчі чемпіонату ІспаніїУкраїнський воротар Лунін допоміг "Реалу" здобути вольову перемогу у матчі чемпіонату Іспанії
Український футболіст відзначився хет-триком у матчі єврокубківУкраїнський футболіст відзначився хет-триком у матчі єврокубків
Бензема забив гол у дебютному матчі у Саудівській АравіїБензема забив гол у дебютному матчі у Саудівській Аравії