Футболіст збірної України залишив клуб російського тренера та перейшов до "Шахтаря"

© ФК Шахтер

Український футболіст Олександр Зубков залишив угорський "Ференцварош" та став гравцем донецького "Шахтаря", повідомляє прес-служба "гірників".

Контракт із 25-річним вихованцем "Шахтаря" розрахований до літа 2027 року.

Нагадаємо, у 2019 році "Шахтар" віддав Зубкова в оренду у "Ференцварош", а за рік угорський клуб оформив повноцінний трансфер футболіста за 1,5 млн євро.

Зубков за підсумками сезону 2021/22 став триразовим чемпіоном Угорщини у складі "Ференцвароша", забивши три голи у 34 матчах у всіх турнірах. Також на рахунку півзахисника 20 матчів та 1 гол за збірну України.

Нинішнього сезону Зубков не провів жодного матчу за угорський клуб, який тренує російський наставник Станіслав Черчесов.

Олексій Леонічев, ZN.ua

У бою з російськими окупантами загинув український боксерУ бою з російськими окупантами загинув український боксер
Росіянина Дворковича переобрали на пост президента Міжнародної шахової федераціїРосіянина Дворковича переобрали на пост президента Міжнародної шахової федерації
Збірна України виграла медальний залік Кубка Європи з дзюдоЗбірна України виграла медальний залік Кубка Європи з дзюдо
ДСНС попросила не анонсувати про початок та місце проведення матчів УПЛДСНС попросила не анонсувати про початок та місце проведення матчів УПЛ
Відомий російський спортсмен відмовився виступати за РФВідомий російський спортсмен відмовився виступати за РФ