Росію та Білорусь усунули від чемпіонату світу з настільного тенісу

Гравці із цих країн не допущені до фіналу командного турніру, інформує ZN.ua.

Росія та Білорусь відсторонені від міжнародного настільного тенісу

Міжнародна федерація настільного тенісу усунула команди з Росії та Білорусі від чемпіонату світу-2022, повідомляє офіційний сайт організації.

Рішення ухвалено відповідно до рекомендацій Міжнародного олімпійського комітету. Це пов'язано з повномасштабним вторгненням Росії в Україну та допомогою Білорусі уряду РФ.

При цьому тенісні клуби з різних країн, що беруть участь у Лізі чемпіонів та Кубку Європи, раніше відмовилися грати проти команд із Росії та Білорусі на цих турнірах. У зв'язку з цим керівництво світового настільного тенісу відсторонило представників країн-агресорів із цих змагань.

Оперативна група федерації відстежує ситуацію в Україні та продовжить допомагати українцям виступати на міжнародних турнірах.

У 2022 році чемпіонат світу з настільного тенісу пройде в китайському Ченду з 30 вересня по 9 жовтня.

Данило Слесь, ZN.ua

На війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингуНа війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу
Бій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційноБій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційно
Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьбиУкраїна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби
Чоловіча збірна України з волейболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату ЄвропиЧоловіча збірна України з волейболу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи
Україна обіграла Іспанію та вийшла до плей-офф чоловічого чемпіонату Європи-2023 з волейболуУкраїна обіграла Іспанію та вийшла до плей-офф чоловічого чемпіонату Європи-2023 з волейболу
Легендарний ексфутболіст "Реала" повернувся до чемпіонату ІспаніїЛегендарний ексфутболіст "Реала" повернувся до чемпіонату Іспанії
Магучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетикиМагучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики
Український воротар Лунін допоміг "Реалу" здобути вольову перемогу у матчі чемпіонату ІспаніїУкраїнський воротар Лунін допоміг "Реалу" здобути вольову перемогу у матчі чемпіонату Іспанії