Росію позбавили права проведення престижного турніру з фігурного катання

Турнір не пройде у Москві
© Google

Росію позбавили права проведення престижного турніру з фігурного катання.

Вперше з 1996 року в Росії не відбудеться Гран-прі з фігурного катання.

Московський етап відсутній у календарі на новий сезон, який опублікувала 14 липня Міжнародна спілка ковзанярів (ISU). Новим місцем проведення етапу 25-27 листопада стане фінський Еспоо.

Нагадаємо, 24 лютого президент РФ Путін зробив термінову заяву про проведення спеціальної військової операції на території України, розпочавши широкомасштабне вторгнення до українських міст.

Після цього російський спорт почав поринати у повну ізоляцію. Практично не залишилося федерацій, які виключили росіян зі своїх змагань.

Олексій Леонічев, ZN.ua

У Польщі позбавили суддю з гімнастики ліцензії за співпрацю з РосієюУ Польщі позбавили суддю з гімнастики ліцензії за співпрацю з Росією
Три клуби УПЛ отримали штрафи за проведення матчів із уболівальниками на трибунахТри клуби УПЛ отримали штрафи за проведення матчів із уболівальниками на трибунах
Францію можуть позбавити права на проведення Олімпіади-2024Францію можуть позбавити права на проведення Олімпіади-2024
"Позбавили перемоги": команда Дюбуа звинуватила суддів в обмані та вимагає реваншу з Усиком"Позбавили перемоги": команда Дюбуа звинуватила суддів в обмані та вимагає реваншу з Усиком
Українська тенісистка стала чемпіонкою турніру в ІспаніїУкраїнська тенісистка стала чемпіонкою турніру в Іспанії
Світоліна обіграла росіянку у фіналі тенісного турніру у ФранціїСвітоліна обіграла росіянку у фіналі тенісного турніру у Франції
Команда Усика виграла промоутерські торги щодо бою з Дюбуа: відомі ймовірні дата та місце проведенняКоманда Усика виграла промоутерські торги щодо бою з Дюбуа: відомі ймовірні дата та місце проведення
Світоліна обіграла росіянку і вперше після повернення пробилася до півфіналу французького турніру WTAСвітоліна обіграла росіянку і вперше після повернення пробилася до півфіналу французького турніру WTA
Українська тенісистка Калініна через травму програла фінал престижного турніру в ІталіїУкраїнська тенісистка Калініна через травму програла фінал престижного турніру в Італії