Український стронгмен Новіков захистив титул чемпіона Strongman Classic

Українець став найкращим у Великій Британії.

Новіков захистив титул
© XSport

Український стронгмен Олексій Новіков здобув перемогу на турнірі Strongman Classic-2022, що відбувся у Лондоні.

26-річний спортсмен зумів набрати 54 бали у загальному заліку та на 12 пунктів випередив найближчого переслідувача. У топ-3 увійшли канадець Мітчелл Хупер та американець Еван Сінглтон.

Новіков зумів захистити титул - торік він також став чемпіоном турніру. Після своєї перемоги силач у соцмережах закликав допомагати українській армії: "Найкраще вітання для мене - це донат для пацанів".

(фото - twitter.com/GiantsLiveWSM)

Данило Слесь, ZN.ua

На війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингуНа війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу
Український олімпійський чемпіон виставив на благодійний аукціон дві медалі ІгорУкраїнський олімпійський чемпіон виставив на благодійний аукціон дві медалі Ігор
Бій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційноБій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційно
Можливий майбутній суперник Ломаченко завоював титул WBC у легкій вазіМожливий майбутній суперник Ломаченко завоював титул WBC у легкій вазі
Український боксер переміг італійця та повернув собі чемпіонський поясУкраїнський боксер переміг італійця та повернув собі чемпіонський пояс
Україна не бойкотуватиме чемпіонат Європи з дзюдо за участю росіян та білорусівУкраїна не бойкотуватиме чемпіонат Європи з дзюдо за участю росіян та білорусів
Титулована французька біатлоністка затримана у справі про шахрайство з банківськими карткамиТитулована французька біатлоністка затримана у справі про шахрайство з банківськими картками
На фронті загинув український майстер спорту зі стрибків на батутіНа фронті загинув український майстер спорту зі стрибків на батуті