"Зоря" призначила нового головного тренера, повідомляє прес-служба луганського клубу.

Новим головним тренером команди став колишній голова академії "Шахтаря" Патрік Ван Леувен.

Нідерландський фахівець відомий по роботі в "Маккабі" Тель-Авів, де був головним тренером із грудня 2020 року до жовтня 2021-го. У "Шахтарі" він працював з 2006 до 2013 року.

Попереднім наставником "Зорі" був Віктор Скрипник, який цього літа залишив луганчан і очолив полтавську "Ворсклу".

Скрипник двічі ставав бронзовим призером УПЛ із "Зорею" та виходив у фінал Кубка України.

Олексій Леонічев, ZN.ua

Україна виграла друге золото на чемпіонаті Європи з водних видів спортуУкраїна виграла друге золото на чемпіонаті Європи з водних видів спорту
У бою з російськими окупантами загинув український боксерУ бою з російськими окупантами загинув український боксер
Росіянина Дворковича переобрали на пост президента Міжнародної шахової федераціїРосіянина Дворковича переобрали на пост президента Міжнародної шахової федерації
Збірна України виграла медальний залік Кубка Європи з дзюдоЗбірна України виграла медальний залік Кубка Європи з дзюдо
9-річний український каратист виграв чемпіонат світу, тренуючись онлайн із окупованого Бердянська9-річний український каратист виграв чемпіонат світу, тренуючись онлайн із окупованого Бердянська