Українки стали чемпіонками світу в артистичному плаванні

Українкам не було рівних на ЧС.

Раніше українки здобули одну золоту і одразу п'ять срібних медалей в артистичному плаванні
© Спорт.ua

Українки стали чемпіонками світу в артистичному плаванні на турнірі, що проходить у угорському Будапешті.

Українська команда із десяти учасниць взяла участь у дисципліні хайлайт, де здобула перемогу.

Наші синхроністки набрали у сумі 95,0333 бали. Українки зуміли випередити команди Італії та Іспанії.

У складі української команди виступили 21-річні Вероніка Гришко, Марина та Владислава Алексіїви, 20-річні Олеся Дерев'янченко та Марта Федіна, 18-річна Ангеліна Овчиннікова, 17-річні Анастасія Шмоніна, Валерія Тищенко, Софія Матсієвська та 14-річна Дар'я Мошинська.

Синхронне плавання - водний вид спорту, пов'язаний із виконанням у воді різних фігур під музику. У 2017 році Міжнародна федерація плавання перейменувала синхронне плавання на артистичне плавання з метою підвищення популярності цього виду спорту.

Олексій Леонічев, ZN.ua

Україна виграла друге золото на чемпіонаті Європи з водних видів спортуУкраїна виграла друге золото на чемпіонаті Європи з водних видів спорту
У бою з російськими окупантами загинув український боксерУ бою з російськими окупантами загинув український боксер
Росіянина Дворковича переобрали на пост президента Міжнародної шахової федераціїРосіянина Дворковича переобрали на пост президента Міжнародної шахової федерації
Збірна України виграла медальний залік Кубка Європи з дзюдоЗбірна України виграла медальний залік Кубка Європи з дзюдо
9-річний український каратист виграв чемпіонат світу, тренуючись онлайн із окупованого Бердянська9-річний український каратист виграв чемпіонат світу, тренуючись онлайн із окупованого Бердянська