Усі клуби УПЛ гарантували участь у новому сезоні чемпіонату

Футбольний сезон стартує у серпні.

Сезон має пройти в Україні
© upl.ua

Виконавчий директор української Прем'єр-ліги Євген Дикий розповів про новий сезон.

"На даний момент усі клуби підтверджують свою участь у новому чемпіонаті України та гарантують, що зможуть закінчити сезон. Є узгоджена всіма клубами на робочій групі дата – 20 серпня.

На неї й орієнтуємось. Щойно ми отримаємо узгоджені з держорганами нормативні документи, відразу призначимо дату зборів. Сподіваюся, це станеться найближчим часом. Ми постійно на зв'язку та намагаємося прискорити процес", - повідомив Дикий.

Нагадаємо, нинішній сезон чемпіонату України з футболу було завершено достроково через воєнне вторгнення Росії. Перше місце залишилося за "Шахтарем", який за підсумками 18 турів випереджав "Динамо" на два очки.

Олексій Леонічев, ZN.ua

ДСНС попросила не анонсувати про початок та місце проведення матчів УПЛДСНС попросила не анонсувати про початок та місце проведення матчів УПЛ
Італійський клуб продовжив оренду футболіста збірної УкраїниІталійський клуб продовжив оренду футболіста збірної України
Росіянина Дворковича переобрали на пост президента Міжнародної шахової федераціїРосіянина Дворковича переобрали на пост президента Міжнародної шахової федерації
Український футболіст забив гол у єврокубках і присвятив його родичу, який загинув на війніУкраїнський футболіст забив гол у єврокубках і присвятив його родичу, який загинув на війні
Черговий легіонер "Шахтаря" офіційно визначився із новим клубомЧерговий легіонер "Шахтаря" офіційно визначився із новим клубом