Американська синхроністка знепритомніла під водою під час виступу на чемпіонаті світу

Спортсменку врятувала її тренерка.

Аніту Альварес врятувала тренер
© sky.news

Представниця збірної США з артистичного плавання Аніта Альварес ледь не потонула у басейні під час виступу на чемпіонаті світу з водних видів спорту у Будапешті.

Як повідомляє Sky News, це сталося у фіналі довільного соло. Альварес завершила програму виступу, але не змогла виплисти на поверхню.

Спортсменка знепритомніла і поринула на дно басейну. Дівчину врятувала її тренерка Андрія Фуентес, яка за допомогою ще одного рятувальника витягла її з води.

Аніта Альварес не дихала близько двох хвилин, але лікарі змогли їй допомогти. Синхроністка уникла наслідків і почувається добре. Для Альварес це вже другий такий випадок після аналогічного інциденту торік.

(фото - Sky News)

Американка зайняла сьоме місце. Слід зазначити, що срібну медаль здобула українка Марта Фєдіна.

Данило Слесь, ZN.ua

На війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингуНа війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу
Бій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційноБій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційно
Легендарний ізраїльський голкіпер образив одного з найкращих футболістів світу через підтримку ПалестиниЛегендарний ізраїльський голкіпер образив одного з найкращих футболістів світу через підтримку Палестини
Повернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єріПовернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єрі
Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьбиУкраїна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби
Американська тенісистка обіграла білоруску у фіналі US Open-2023Американська тенісистка обіграла білоруску у фіналі US Open-2023
Чоловіча збірна України з волейболу здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи-2023Чоловіча збірна України з волейболу здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи-2023
Магучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетикиМагучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики
Футболістка збірної Марокко стала першою жінкою, яка зіграла на чемпіонаті світу у хіджабіФутболістка збірної Марокко стала першою жінкою, яка зіграла на чемпіонаті світу у хіджабі
Жіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світуЖіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світу