Українська легкоатлетка Магучіх встановила світовий рекорд сезону у стрибках у висоту

Українка виграла найпрестижніший міжнародний турнір.

Магучіх виграла турнір у Брно
© НОК України

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх здобула перемогу у стрибках у висоту на міжнародному турнірі у чеському Брно.

Магучіх вдалося підкорити висоту 203 сантиметри, що стало новим рекордом поточного сезону у світі. При цьому українка оновила власне досягнення - попередній рекорд (201 см) вона встановила на етапі Діамантової ліги у Парижі.

20-річна українка намагалася взяти висоту 205 сантиметрів, але всі спроби були невдалими.

Друге місце у Брно із результатом 197 сантиметрів посіла ще одна українка Ірина Геращенко.

Блохин провел рекордно короткую пресс-конференцию
Боец ММА изгнал демона из своего друга, вырезав ему сердце и ещё несколько органов

Зіркова українська легкоатлетка Магучіх знову виграла етап Діамантової ліги
Литовський спортсмен побив найстаріший світовий рекорд у легкій атлетиціЛитовський спортсмен побив найстаріший світовий рекорд у легкій атлетиці
Українська тенісистка Цуренко стартувала з вольової перемоги на Australian Open-2024Українська тенісистка Цуренко стартувала з вольової перемоги на Australian Open-2024
Українська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгуУкраїнська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгу
Магучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетикиМагучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики
Українська тенісистка виграла турнір у СШАУкраїнська тенісистка виграла турнір у США
Українська фехтувальниця Харлан перемогла росіянку на старті ЧС і не потисла їй рукуУкраїнська фехтувальниця Харлан перемогла росіянку на старті ЧС і не потисла їй руку
Дебютна гра Мессі за "Інтер Майамі" встановила рекорд на телебаченні СШАДебютна гра Мессі за "Інтер Майамі" встановила рекорд на телебаченні США
Українська тенісистка стала чемпіонкою турніру в ІспаніїУкраїнська тенісистка стала чемпіонкою турніру в Іспанії
Американка встановила неймовірний рекорд в історії баскетболуАмериканка встановила неймовірний рекорд в історії баскетболу