Український плавець Романчук із національним рекордом виграв бронзову медаль чемпіонату світу

Українець замкнув топ-3 на відстані 800 метрів.

Романчук поновив власний рекорд
© НОК України

Український плавець Михайло Романчук став бронзовим призером чемпіонату світу з водних видів спорту, що проходить в угорському Будапешті.

Романчук успішно виступив на дистанції 800 метрів вільним стилем. Він показав час 7.40,05 хвилини, що принесло йому третє місце та бронзову нагороду.

Цей результат став новим рекордом України на цій дистанції. Попередній також належав Романчуку - 7.41,28.

1. Роббі Фінке (США) - 7.39,36

2. Флоріан Вельброк (Німеччина) - 00,27

3. Михайло Романчук (Україна) - 00,69

Варто зазначити, що Михайло Романчук також виступить на дистанції 1500 метрів вільним стилем у басейні та на 5 та 10 км на відкритій воді.

Нагадаємо, український плавець є срібним та бронзовим призером Олімпіади-2022 у Токіо.

Данило Слесь, ZN.ua

В Естонії допустили бойкот Олімпіади-2024 у разі допуску росіян та білорусівВ Естонії допустили бойкот Олімпіади-2024 у разі допуску росіян та білорусів
МОК назвав дві умови для повернення росіян у світовий спортМОК назвав дві умови для повернення росіян у світовий спорт
"Челсі" оформив рекордний трансфер в історії англійського футболу"Челсі" оформив рекордний трансфер в історії англійського футболу
Баскетболіст збірної України провів яскравий матч у Лізі розвитку НБАБаскетболіст збірної України провів яскравий матч у Лізі розвитку НБА
Футболіст "Динамо" та збірної України близький до трансферу в клуб АПЛ – ЗМІФутболіст "Динамо" та збірної України близький до трансферу в клуб АПЛ – ЗМІ