Українка здобула історичну медаль на Кубку світу з веслування

Українська спортсменка принесла нашій країні історичну нагороду, інформує ZN.ua.

29-річна Ус є уродженкою Києва
© XSport

Українка Вікторія Ус здобула бронзу на етапі Кубка світу з веслування у слаломі, що пройшов у польському Кракові.

У фінальному заїзді Вікторія фінішувала третьою, поступившись віце-чемпіонці світу Мартіне Вегман із Нідерландів та австралійці Ноемі Фокс.

Таким чином, Ус стала першою українкою в історії, яка здобула медаль Кубка світу в екстремальному слаломі.

Зазначимо, що ця дисципліна дебютує на наступній літній Олімпіаді-2024 у Парижі.

Екстремальний слалом - відносно новий вид спорту для веслування на байдарках та каное, що відрізняється від інших своєю видовищністю.

Олексій Леонічев, ZN.ua

Втратила ноги через атаку РФ: 12-річна українка на протезах виступить на Бостонському марафоніВтратила ноги через атаку РФ: 12-річна українка на протезах виступить на Бостонському марафоні
На війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингуНа війні проти Росії загинув український багаторазовий чемпіон світу з кікбоксингу
Бій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційноБій Усика та Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу оголошено офіційно
Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьбиУкраїна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби
Чоловіча збірна України з волейболу здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи-2023Чоловіча збірна України з волейболу здобула першу перемогу на чемпіонаті Європи-2023
Магучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетикиМагучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики
Футболістка збірної Марокко стала першою жінкою, яка зіграла на чемпіонаті світу у хіджабіФутболістка збірної Марокко стала першою жінкою, яка зіграла на чемпіонаті світу у хіджабі
Жіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світуЖіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світу
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії