Українська легкоатлетка Магучіх із рекордом сезону завоювала золото на етапі Діамантової ліги

Українки зайняли весь п'єдестал у стрибках у висоту.

Магучіх перемогла з рекордом сезона
© НОК України

Українські легкоатлетки стали найкращими у стрибках у висоту на етапі Діамантової ліги у Парижі.

Ярослава Магучіх виборола золоту медаль, підкоривши висоту 201 сантиметр, що є найкращим результатом сезону у стрибках у висоту на відкритому повітрі.

При цьому Магучіх оновила свій рекорд сезону - 200 сантиметрів, які їй вдалося взяти на етапі в Юджині.

? Meilleure performance mondiale de la saison!

?? Yaroslava Mahuchick remporte le concours du saut en hauteur en franchissant 2,01 m au ? @MEETINGPARIS !

? Suivez le #MeetingParis en DIRECT sur @lachainelequipe. pic.twitter.com/I0cI0z0qrB

— FFAthletisme (@FFAthletisme) June 18, 2022

Друге місце з результатом 198 см зайняла Ірина Геращенко, а топ-3 замкнула Юлія Левченко - 195 см. Катерина Табашник також стрибнула на 195 см, але використала більше спроб та стала шостою. Усі українки встановили особисті рекорди сезону.

Данило Слесь, ZN.ua

У Росії висловилися про реванш Усика та ДжошуаУ Росії висловилися про реванш Усика та Джошуа
Усі клуби УПЛ гарантували участь у новому сезоні чемпіонатуУсі клуби УПЛ гарантували участь у новому сезоні чемпіонату
Гол Ярмоленка у свої ворота у матчі Уельс - Україна переписано на суперникаГол Ярмоленка у свої ворота у матчі Уельс - Україна переписано на суперника
Підліток продав на аукціоні футболку з автографом Роналду для допомоги ЗСУПідліток продав на аукціоні футболку з автографом Роналду для допомоги ЗСУ
Терористи бомбять "військові" об'єкти зі сплячими всередині дітьми - МалиновськийТерористи бомбять "військові" об'єкти зі сплячими всередині дітьми - Малиновський