Украина впервые в истории завоевала более 100 медалей на Дефлимпиаде

Украинцам нет равных на Играх.

Дефлимпиада продлится до 15 мая
© Суспильне

Украина впервые в истории завоевала более 100 медалей на Дефлимпиаде, сообщает suspilne.media.

В девятый соревновательный день украинские спортсмены добыли 14 медалей, что позволило пересечь отметку в 100 выигранных наград - теперь у нашей сборной 103 награды.

Отметим, что предыдущий рекорд украинцев был установлен в 2017 году, когда сборная выиграла 99 наград.

Украина продолжает лидировать в общем медальном зачете соревнований – украинцы завоевали 47 золотых, 29 серебряных и 27 бронзовых наград.

Топ-5 медального зачета

1. Украина – 47+29+27 (103)

2. США – 18+5+18 (41)

3. Япония – 12+8+10 (30)

4. Республика Корея – 8+13+12 (33)

5. Иран – 8+7+10 (25)

Дефлимпиада - соревнования среди людей с нарушением слуха. Украину в Бразилии представляют 170 спортсменов в 16 видах спорта.

Алексей Леоничев, ZN.ua

Українці вибороли ще 11 медалей на "Іграх нескорених"-2023Українці вибороли ще 11 медалей на "Іграх нескорених"-2023
Жіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світуЖіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світу
Українські легкоатлетки зібрали повний комплект медалей на етапі Діамантової лігиУкраїнські легкоатлетки зібрали повний комплект медалей на етапі Діамантової ліги
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей
Україна здобула рекордну кількість медалей на чемпіонаті світу з академічного веслуванняУкраїна здобула рекордну кількість медалей на чемпіонаті світу з академічного веслування
Україна виграла п'ять медалей у третій день Всесвітніх ігор-2022Україна виграла п'ять медалей у третій день Всесвітніх ігор-2022
Україна виборола 13 медалей у другий день змагань на Всесвітніх іграхУкраїна виборола 13 медалей у другий день змагань на Всесвітніх іграх
Зібрано повний комплект медалей: Україна здобула бронзу чемпіонату Європи з фехтуванняЗібрано повний комплект медалей: Україна здобула бронзу чемпіонату Європи з фехтування
Усик впервые показал, как готовится к реваншу против ДжошуаУсик впервые показал, как готовится к реваншу против Джошуа