Украинский призер Олимпиады-2020 продаст свою медаль для помощи ВСУ

Каратист выставил свою медаль на аукцион.

Стартовая цена – 10 000 долларов США
© НОК Украины

Украинский бронзовый призер Олимпиады-2020 каратист Станислав Горуна принял решение продать свою медаль на аукционе eBay.

33-летний спортсмен передал медаль для благотворительной серии аукционов World Sports For Ukraine, которую проводит Tribuna.com вместе с волонтерской организацией Ukraine Alive 2022 и Белорусским фондом спортивной солидарности. Стартовая цена медали – 10 000 долларов США.

Напомним, Станислав Горуна выиграл бронзу в весовой категории до 75 кг на Олимпиаде-2020 в Токио.

В полуфинале Горуна проиграл итальянцу Луиджи Буса и тем самым став бронзовым призером Игр.

24 февраля президент РФ Путин сделал срочное заявление о проведении специальной военной операции на территории Украины, начав широкомасштабное вторжение в украинские города.

Алексей Леоничев, ZN.ua

Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьбиУкраїна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби
"Буде для мене великим уроком": футболіст збірної України вибачився за свою помилку у матчі проти Італії"Буде для мене великим уроком": футболіст збірної України вибачився за свою помилку у матчі проти Італії
Магучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетикиМагучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики
Україна завершила Європейські ігри-2023 у топ-3 медального залікуУкраїна завершила Європейські ігри-2023 у топ-3 медального заліку
Легендарна українська фехтувальниця Харлан присвятила ЗСУ свою перемогу на Європейських іграхЛегендарна українська фехтувальниця Харлан присвятила ЗСУ свою перемогу на Європейських іграх
Відмовився продовжувати контракт: ПСЖ виставив на трансфер свою головну зіркуВідмовився продовжувати контракт: ПСЖ виставив на трансфер свою головну зірку
"Мені подобається бути аутсайдером": Ломаченко назвав свою головну перевагу у бою проти Хейні"Мені подобається бути аутсайдером": Ломаченко назвав свою головну перевагу у бою проти Хейні
11-річний шахіст пожертвував призові за медаль на міжнародному турнірі захисникам Бахмута11-річний шахіст пожертвував призові за медаль на міжнародному турнірі захисникам Бахмута
Українець Ковтун виграв медаль чемпіонату Європи зі спортивної гімнастикиУкраїнець Ковтун виграв медаль чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики
"Поки можу – працюватиму": головний тренер "Динамо" Луческу розповів про свою хворобу"Поки можу – працюватиму": головний тренер "Динамо" Луческу розповів про свою хворобу