"Эпицентр-Подоляны" вышел в 1/8 европейского Кубка Вызова

Городоцкая команда одолела венгерский "Пензудьор".

7 и 8 декабря в г. Городок (Хмельницкая обл.) состоялись игры 1/16 финала европейского Кубка Вызова (CEV VOLLEYBALL CHALLENGE CUP 2022). В двух играх волейбольный клуб "Эпицентр-Подоляны" победил чемпиона Венгрии "Пензудьор".

Оба поединка завершились со счетом 3-1 в пользу «Эпицентра».

«Соперник хорошо подготовился к игре, имел свои домашние заготовки. Но мы подошли ответственно к матчам и выиграли. Спасибо нашим болельщикам за отличную поддержку и приглашаем на следующие игры», – прокомментировал результат капитан команды «Эпицентр-Подоляны» Юрий Семенюк.

В 1/8 финала Challenge Cup «Эпицентр» встретится с грецким Панатинаикосом.

Отметим, что Кубок Вызова – третий по престижности еврокубковый турнир по волейболу. В прошлом сезоне «Эпицентр-Подоляны», являющийся серебряным призером чемпионата Украины по волейболу сезона 2020-2021, дошел до 1/4 финала Кубка Вызова.

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу
Україна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плаванняУкраїна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плавання
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей
Українка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плаванняУкраїнка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плавання