За крок до фіналу шоу "Холостяк" покинули дві учасниці
6 січня на каналі СТБ показали 11 випуск шоу "Холостяк-12", яке було знято до повномасштабної війни. На одинадцятому тижні Алекс Топольський познайомився з батьками чотирьох дівчат - Марини, Саші, Каті та Саші, після чого провів останню церемонію троянд. За крок до фіналу герой попрощався з двома учасницями, інформує
Першою проект покинула косметолог Марина. На знайомстві з батьками Алекс зрозумів, що дівчина соромиться свого минулого та місця, де вона народилася. Батьки учасниці живуть у селі, мають там ферму, але Марині сільськогосподарське життя не до вподоби. Холостяк сказав, що дівчині слід прийняти своє минуле, аби будувати майбутнє.
![](https://novostey.com/i4/2023/01/07/f9f013b39d182afb6bb6ba4c92c9b6e7.jpg)
Не отримала троянду й Саша Погорєлова. Топольський зізнався, що це був найважчий вибір, оскільки йому з дівчиною було легко та комфортно. Проте певна інфантильність Олександри заважає розвиватись романтиці. Алекс сказав дівчині, що захоплюється її щирістю та добрим серцем, але прислухаючись до свого, відпускає її.
![](https://novostey.com/i4/2023/01/07/13eb10b13619a66751072e40c46a8b1f.jpg)
Таким чином, у фінал шоу "Холостяк-12" пройшли дві дівчини – Олександра Мудра та фотомодель Катя. У наступному випуску на учасниць чекає знайомство з мамою Алекса Топольського, а також довгоочікувана церемонія вручення каблучки та зізнання у почуттях.
![](https://novostey.com/i4/2023/01/07/7b510211afffd7ecb18b532766880727.jpg)