Мама "Пташки" розповіла, чим дочка здивувала її після повернення: "Я спочатку не зрозуміла..."

Мама "Пташки" розповіла, чим дочка здивувала її після повернення: "Я спочатку не зрозуміла..."

Україна повернула додому Катерину "Пташку" Поліщук, яку росіяни захопили в полон на "Азовсталі". Дівчина вже встигла поговорити з рідними.

Як повідомляє 24 канал, gро це розповіла мама "Пташки" Світлана Поліщук. Вона зазначила, що донька зателефонувала їм пізно ввечері.

"Її перші слова були іноземною мовою, але не російською. Я спочатку не зрозуміла, бо був чужий номер. Не зрозуміла, хто. Проте моя донечка сказала: "Хто з тобою може так вітатися?". Я почула дуже рідний голос. Я зрозуміла, хто це подзвонив", – пригадала жінка.

За словами Світлани, дзвінок доньки став для неї приємною несподіванкою. Вона сподівається, що скоро зможе побачити доньку.

Катруся тримається. Вона молодчинка. Як трималася, так і тримається. Дуже хочеться її вже побачити, дуже хочеться обійняти, але я вдячна всім, хто долучився до цього обміну. Я маю нарешті можливість її обійняти, – сказала мама Катерини.


Алексей Ионов, politeka.net

Интересные новости
Мері-Кейт та Ешлі Олсен зробили рідкісний вихід у світ: як зараз виглядають актриси фільму "Двоє: Я та моя тінь"Мері-Кейт та Ешлі Олсен зробили рідкісний вихід у світ: як зараз виглядають актриси фільму "Двоє: Я та моя тінь"
Дочка Кравець з "Квартал 95" розстебнула сорочку, не залишивши українців байдужими: "Неймовірна..."Дочка Кравець з "Квартал 95" розстебнула сорочку, не залишивши українців байдужими: "Неймовірна..."
Моніка Беллуччі в ідеальній чорній сукні з драпіруванням підкреслила апетитні формиМоніка Беллуччі в ідеальній чорній сукні з драпіруванням підкреслила апетитні форми
"Він просто про це не говорить": продюсер Полякової розкрив, що після повернення в Україну задумав Макс Барських"Він просто про це не говорить": продюсер Полякової розкрив, що після повернення в Україну задумав Макс Барських
Дочка Моніки Беллуччі в панчохах і прозорій мереживній сукні захопила дорослим зовнішнім виглядомДочка Моніки Беллуччі в панчохах і прозорій мереживній сукні захопила дорослим зовнішнім виглядом
Блок рекламы


Похожие новости

Потап різко висловився про повернення "Голосу країни" в розпал війни: "Коли кожен в країні буде..."Потап різко висловився про повернення "Голосу країни" в розпал війни: "Коли кожен в країні буде..."
Кайлі Дженнер у сукні з оригінальним декольте здивувала підтягнутою фігурою: "Ні, будь ласка..."Кайлі Дженнер у сукні з оригінальним декольте здивувала підтягнутою фігурою: "Ні, будь ласка..."
Дочка Моніки Беллуччі у прозорому вбранні прикрасила обкладинку VogueДочка Моніки Беллуччі у прозорому вбранні прикрасила обкладинку Vogue
Дружина переможця "Голос країни" Сасанчина після лікарні здивувала кадрами з донькою: "Я вже боюсь обертатись!"Дружина переможця "Голос країни" Сасанчина після лікарні здивувала кадрами з донькою: "Я вже боюсь обертатись!"
"Не можеш їсти, говорити": Потап після повернення в Україну розповів про свою рідкісну хворобу"Не можеш їсти, говорити": Потап після повернення в Україну розповів про свою рідкісну хворобу
"Не намагайтеся зрозуміти хворих людей": відома актриса Грєшнова розповіла про ставлення російських колег до війни"Не намагайтеся зрозуміти хворих людей": відома актриса Грєшнова розповіла про ставлення російських колег до війни
Дочка Полякової чесно відповіла, чому не стала вчитися в Україні: "За кордон вступила лише тому..."Дочка Полякової чесно відповіла, чому не стала вчитися в Україні: "За кордон вступила лише тому..."
Дружина продюсера "Квартал 95" Саліванчук розповіла про труднощі своїх зйомок: "Сил немає, але мейк такий гарний"
Боєць ЗСУ втратив усю родину після ракетного удару у Дніпрі, фото: "Вижив лише домашній улюбленець"Боєць ЗСУ втратив усю родину після ракетного удару у Дніпрі, фото: "Вижив лише домашній улюбленець"
Дочка Кравець з "Квартал 95" розстебнула сорочку, не залишивши українців байдужими: "Неймовірна..."Дочка Кравець з "Квартал 95" розстебнула сорочку, не залишивши українців байдужими: "Неймовірна..."
Последние новости

Подгружаем последние новости