Астаф'єва зізналася, що відчуває до чоловіків, які втекли від війни: "Щоб не бити нікому морду..."

Даша Астафьєва

У відвертому інтерв'ю Даша Астаф'єва різко висловилася про чоловіків, які ховаються за кордоном.

Модель, ведуча та співачка Даша Астаф'єва з першого дня повномасштабної війни почала займатися волонтерством, готувала обіди для всіх, хто цього потребував. Наразі телезірка створює нові україномовні проекти.

В інтерв'ю програмі "Ранок Вдома" вона висловилася про чоловіків, які намагалися таємно втекти з країни.

Вона наголосила, що вона злилася на тих, хто втік. При цьому артистка наголосила, що це не стосується чоловіків-інвалідів чи тих, хто має багато дітей.

"Я спочатку дуже злилася на тих, хто поїхав. Це не стосується тих, багатодітних батьків, хто беріг своїх дітей. Це не стосується жінок, які не можуть себе захистити. Але я досі дуже злюся на чоловіків, які ховалися, платили гроші і поїхали. Це, звичайно, сором, який йтиме з ними нога в ногу до кінця життя. Я не знаю, як ці чоловіки повертатимуться", - сказала Даша Астаф'єва .

Даша Астаф'єва також зізналася, що зробить після нашої перемоги та закінчення війни.

"Ось усі зараз за кордоном і мріють повернутися. Я дуже люблю свою країну, але, мабуть, я поїду на захід країни і трохи відпочину. Я не хочу залишати Україну, але мені буде дуже важко бачити людей, які приїдуть і будуть тут вішати собі медалі. Тож, щоб не бити нікому морду, мені здається, я поїду, щоб цього не бачити", - додала співачка.


Александра Павленко, politeka.net

Интересные новости
Мері-Кейт та Ешлі Олсен зробили рідкісний вихід у світ: як зараз виглядають актриси фільму "Двоє: Я та моя тінь"Мері-Кейт та Ешлі Олсен зробили рідкісний вихід у світ: як зараз виглядають актриси фільму "Двоє: Я та моя тінь"
Дочка Кравець з "Квартал 95" розстебнула сорочку, не залишивши українців байдужими: "Неймовірна..."Дочка Кравець з "Квартал 95" розстебнула сорочку, не залишивши українців байдужими: "Неймовірна..."
Моніка Беллуччі в ідеальній чорній сукні з драпіруванням підкреслила апетитні формиМоніка Беллуччі в ідеальній чорній сукні з драпіруванням підкреслила апетитні форми
"Він просто про це не говорить": продюсер Полякової розкрив, що після повернення в Україну задумав Макс Барських"Він просто про це не говорить": продюсер Полякової розкрив, що після повернення в Україну задумав Макс Барських
Дочка Моніки Беллуччі в панчохах і прозорій мереживній сукні захопила дорослим зовнішнім виглядомДочка Моніки Беллуччі в панчохах і прозорій мереживній сукні захопила дорослим зовнішнім виглядом
Блок рекламы


Похожие новости

Потап різко висловився про повернення "Голосу країни" в розпал війни: "Коли кожен в країні буде..."Потап різко висловився про повернення "Голосу країни" в розпал війни: "Коли кожен в країні буде..."
"Не намагайтеся зрозуміти хворих людей": відома актриса Грєшнова розповіла про ставлення російських колег до війни"Не намагайтеся зрозуміти хворих людей": відома актриса Грєшнова розповіла про ставлення російських колег до війни
Тарабарова втратила заробіток і зізналася, що думає про зміну професії: "Насправді..."Тарабарова втратила заробіток і зізналася, що думає про зміну професії: "Насправді..."
Рош га-Шана в Умані: як хасиди в умовах війни готуються до святаРош га-Шана в Умані: як хасиди в умовах війни готуються до свята
Скрипка вигадав назву для українських артистів, які втекли за кордон: "Пускають крокодилячу сльозу..."Скрипка вигадав назву для українських артистів, які втекли за кордон: "Пускають крокодилячу сльозу..."
Дружина продюсера "Квартал 95" зізналася, як ходить у старому костюмі на тренування: "Коли Глібу було 2 роки..."Дружина продюсера "Квартал 95" зізналася, як ходить у старому костюмі на тренування: "Коли Глібу було 2 роки..."
Зірка "Сватів" Кошмал зізналася, чому погоджувалась зніматися з акторами з рф: "У моєму колі не було..."Зірка "Сватів" Кошмал зізналася, чому погоджувалась зніматися з акторами з рф: "У моєму колі не було..."
"Холостячка" Огневич чесно зізналася, які у неї проблеми зі шкірою: "Стомлена, стрес і...""Холостячка" Огневич чесно зізналася, які у неї проблеми зі шкірою: "Стомлена, стрес і..."
Полякова, яка залишилася без заробітку, хотіла продати мамину квартиру, щоб відкрити кіоск: "Буде там робити бістро"Полякова, яка залишилася без заробітку, хотіла продати мамину квартиру, щоб відкрити кіоск: "Буде там робити бістро"
Анна Трінчер чесно зізналася, скільки витратила грошей на весілля: "Бюджет..."Анна Трінчер чесно зізналася, скільки витратила грошей на весілля: "Бюджет..."
Последние новости

Подгружаем последние новости