Астаф'єва в день народження звернулася до українців із важливим проханням: "Давайте зараз підтримаємо..."

Даша Астаф'єва

Шанувальники знаменитості швидко приєдналися до ініціативи.

Як повідомляє Politeka.net, Даша Астаф'єва не лише актриса, співачка та модель, а й волонтер. З початку військової агресії росії проти України вона кинула всі свої сили на допомогу українській армії.

Сьогодні вона святкує День народження. Замість поздоровлень вона попросила задонатити на благодійний рахунок за посиланням.

"Привіт, сьогодні мій день народження і я хочу подякувати кожному з вас за теплі слова. Всі ми зараз мріємо лише про одне. Тому зараз підтримаємо наших захисників. Без зайвих слів, запрошую вас приєднатися до банки, на потреби наших захисників", - звернулася до українців Даша Астаф'єва.

Вона також додала, що пишається нашою країною і кожної миті все більше.

"Я вірю, що мрії здійснюються лише колективним бажанням. Давайте разом наблизимо цю мрію", - завершила Даша Астаф'єва.

Шанувальники знаменитості швидко приєдналися до ініціативи. Крім того, багато хто залишив для Даші компліменти під відео:

"З Днем Народження квіточка... шкода що в такий час, але продовжуємо жити і допомагати армії", "Ви така щира", "Сильна, смілива, прекрасна Даша".


Александра Павленко, politeka.net

Интересные новости
Дочка Кравець з "Квартал 95" розстебнула сорочку, не залишивши українців байдужими: "Неймовірна..."Дочка Кравець з "Квартал 95" розстебнула сорочку, не залишивши українців байдужими: "Неймовірна..."
Мері-Кейт та Ешлі Олсен зробили рідкісний вихід у світ: як зараз виглядають актриси фільму "Двоє: Я та моя тінь"Мері-Кейт та Ешлі Олсен зробили рідкісний вихід у світ: як зараз виглядають актриси фільму "Двоє: Я та моя тінь"
Моніка Беллуччі в ідеальній чорній сукні з драпіруванням підкреслила апетитні формиМоніка Беллуччі в ідеальній чорній сукні з драпіруванням підкреслила апетитні форми
"Не можеш їсти, говорити": Потап після повернення в Україну розповів про свою рідкісну хворобу"Не можеш їсти, говорити": Потап після повернення в Україну розповів про свою рідкісну хворобу
Юна дочка Беллуччі у прозорій сукні несподівано перевершила маму: "Щось неземне"Юна дочка Беллуччі у прозорій сукні несподівано перевершила маму: "Щось неземне"
Блок рекламы


Похожие новости

Маски повертаються, опубліковано термінове звернення: де і кого з українців стосуєтьсяМаски повертаються, опубліковано термінове звернення: де і кого з українців стосується
Схудлий Данилко показав, як відгуляв день народження з мамою Сердючки: "Став як молодий хлопчик"Схудлий Данилко показав, як відгуляв день народження з мамою Сердючки: "Став як молодий хлопчик"
Дружина Остапчука зірвалася на українців після повернення додому: "Для мене життя зараз дуже змінилося"Дружина Остапчука зірвалася на українців після повернення додому: "Для мене життя зараз дуже змінилося"
Мішина заговорила про заробітки та зізналася, чи вистачає їй зараз грошей на життя: "Квартиру, машину купи"Мішина заговорила про заробітки та зізналася, чи вистачає їй зараз грошей на життя: "Квартиру, машину купи"
Вєрка Сердючка у стрінгах зібралася на Щекавицю, приголомшивши українців: "Ми майже на місці..."Вєрка Сердючка у стрінгах зібралася на Щекавицю, приголомшивши українців: "Ми майже на місці..."
Мері-Кейт та Ешлі Олсен зробили рідкісний вихід у світ: як зараз виглядають актриси фільму "Двоє: Я та моя тінь"Мері-Кейт та Ешлі Олсен зробили рідкісний вихід у світ: як зараз виглядають актриси фільму "Двоє: Я та моя тінь"
Дочка Кравець з "Квартал 95" розстебнула сорочку, не залишивши українців байдужими: "Неймовірна..."Дочка Кравець з "Квартал 95" розстебнула сорочку, не залишивши українців байдужими: "Неймовірна..."
Дружина продюсера "Квартал 95" схвилювала нескромними образами з молоденькою подружкою: "Нашу гарячу ніч..."Дружина продюсера "Квартал 95" схвилювала нескромними образами з молоденькою подружкою: "Нашу гарячу ніч..."
"За вами вже йдуть!": зірка "Сватів" Кошмал жорстко звернулася до своїх російських колег"За вами вже йдуть!": зірка "Сватів" Кошмал жорстко звернулася до своїх російських колег
Каменських похвалилася важливою подією та зацікавила українців новим стилем: "Українська Моніка"Каменських похвалилася важливою подією та зацікавила українців новим стилем: "Українська Моніка"
Последние новости

Подгружаем последние новости