Дорофєєва зізналася, з ким спала під сходами в перші дні вторгнення: "Було чути вибухи, мій дім..."

Надя Дорофеева

Надя показала, як проходила через лихоліття, як і всі українці.

Популярна українська співачка Надя Дорофєєва, яка нещодавно заявила про розрив стосунків із Володимиром Дантесом, вирішила згадати, як проходили перші дні війни і як вона була в паніці через те, що відбувається. Зазначимо, згодом Дорофєєва виїхала з країни і навіть похвалилася новими відносинами.

Зараз Надя показала два різні кадри. Себе зараз через місяці після вторгнення. І в перші дні, коли вона чула обстріли та звуки вибухів, а також ховалася разом зі своєю близькою подругою під сходами.

«Усі п'ять місяців, як Росія вбиває українців. А це фото зроблене першого дня війни. Ми ховалися під сходами, тому що було чути вибухи, мій будинок здригався і мені було страшно» - висловилася Надя.

Зазначимо, що днями Дорофєєва в чергове заінтригувала шанувальників прем'єрою україномовної адаптації її пісні "Різнокольорова".

Раніше артистка оголошувала конкурс серед фанатів на найкращий переклад пісні, їй надіслали тисячі варіантів, тепер, схоже, вона визначилася і готує реліз. Шанувальники вже знемагають від нетерпіння почути цей україномовний хіт від коханої артистки.


Дарина Силина, politeka.net

Интересные новости
Дочка Олени Кравець знялася топлес: відверті фото дівчиниДочка Олени Кравець знялася топлес: відверті фото дівчини
"Просто вогонь": Гвоздьова з "Танців з зірками" в елегантному костюмі зачарувала виглядом"Просто вогонь": Гвоздьова з "Танців з зірками" в елегантному костюмі зачарувала виглядом
Син Ілона Маска змінив стать: у Мережі потрапили його фото в новому образіСин Ілона Маска змінив стать: у Мережі потрапили його фото в новому образі
"Він просто про це не говорить": продюсер Полякової розкрив, що після повернення в Україну задумав Макс Барських"Він просто про це не говорить": продюсер Полякової розкрив, що після повернення в Україну задумав Макс Барських
Дочка Моніки Беллуччі в панчохах і прозорій мереживній сукні захопила дорослим зовнішнім виглядомДочка Моніки Беллуччі в панчохах і прозорій мереживній сукні захопила дорослим зовнішнім виглядом
Блок рекламы


Похожие новости

Астаф'єва зізналася, що відчуває до чоловіків, які втекли від війни: "Щоб не бити нікому морду..."Астаф'єва зізналася, що відчуває до чоловіків, які втекли від війни: "Щоб не бити нікому морду..."
Дружина продюсера "Квартал 95" зізналася, як ходить у старому костюмі на тренування: "Коли Глібу було 2 роки..."Дружина продюсера "Квартал 95" зізналася, як ходить у старому костюмі на тренування: "Коли Глібу було 2 роки..."
Зірка "Сватів" Кошмал зізналася, чому погоджувалась зніматися з акторами з рф: "У моєму колі не було..."Зірка "Сватів" Кошмал зізналася, чому погоджувалась зніматися з акторами з рф: "У моєму колі не було..."
Зірка "Сватів" Кошмал згадала про попередження, яке отримала напередодні вторгнення рф: "Мені подзвонили..."Зірка "Сватів" Кошмал згадала про попередження, яке отримала напередодні вторгнення рф: "Мені подзвонили..."
"Холостячка" Огневич чесно зізналася, які у неї проблеми зі шкірою: "Стомлена, стрес і...""Холостячка" Огневич чесно зізналася, які у неї проблеми зі шкірою: "Стомлена, стрес і..."
Анна Трінчер чесно зізналася, скільки витратила грошей на весілля: "Бюджет..."Анна Трінчер чесно зізналася, скільки витратила грошей на весілля: "Бюджет..."
Дружина продюсера "Квартал 95" чесно зізналася, як здала на права: "Писали 300 $ ..."Дружина продюсера "Квартал 95" чесно зізналася, як здала на права: "Писали 300 $ ..."
"Я ніколи не знімаю": Глущенко з "Дизель шоу" розповіла, що відвезла із собою за кордон у перші дні війни"Я ніколи не знімаю": Глущенко з "Дизель шоу" розповіла, що відвезла із собою за кордон у перші дні війни
Дорофєєва зізналася, що досі співає російськомовні пісні лише в одному випадку: "Виняток я роблю..."Дорофєєва зізналася, що досі співає російськомовні пісні лише в одному випадку: "Виняток я роблю..."
Переможниця "Холостяка" Богдан зізналася, як завдяки Заливако лікується: "Поки що хворію..."Переможниця "Холостяка" Богдан зізналася, як завдяки Заливако лікується: "Поки що хворію..."
Последние новости

Подгружаем последние новости