Прем’єр-міністр Чехії Фіала не виключає сценарій замороження війни в Україні

Водночас він рішуче засуджує такий варіант розвитку подій.

Прем'єр-міністр Чехії Петр Фіала на нараді чеських послів заявив, що замороження війни в Україні є дуже небезпечним сценарієм, але його "треба тримати в голові". Про це повідомляє Ceske Noviny, інформує ZN.ua.

Прем’єр-міністр Чехії Фіала не виключає сценарій замороження війни в Україні
© Володимир Зеленський/twitter

Фіала зазначив, шанси на швидке вирішення конфлікту невеликі і стають дедалі меншими, адже наслідки російської агресії численні, і вони також певною мірою сприяють нервозності, яку відчувають у Чехії.

"Навіть на думку багатьох аналітиків існує загроза тупикової ситуації і реальність замороженого конфлікту. Я не думаю, що це єдиний сценарій, за яким треба йти, але ми також повинні тримати його в голові і думати про нього в наших стратегіях", – сказав глава чеського уряду.

Він також додав, що Чехія повинна продовжувати свою військову та іншу допомогу Україні, а також підтримувати її інтеграцію до ЄС та НАТО, одночасно готуючись до післявоєнної відбудови країни.

Нагадаємо, 16 серпня чеський уряд запровадив санкції проти Боріса Обносова – генерального директора російського державного АТ "Корпорация тактическое ракетное вооружение", який є виробником ракет та авіабомб, що використовуються при ударах по Україні. Запровадження санкцій урядом Чехії пояснюється тим, що його сім’я має нерухомість та живе у Празі.


Михайло Яровенко, ZN.ua

Последние новости

Подгружаем последние новости