Кадиров вимагає від Путіна ввести воєнний стан і застосувати ядерну зброю

«Вчора парад в Ізюмі, сьогодні прапор у Лимані, а завтра що?», - запитується голова Чечні, інформує ZN.ua.

Кадиров вимагає від Путіна ввести воєнний стан і застосувати ядерну зброю
© crime.in.ua

Голова Чечні Рамзан Кадиров у відповідь на вихід російських окупантів з Лиману на Донеччині закликав ввести частковий воєнний стан та застосувати «ядерну зброю малої потужності».

Кадиров повторив тезу президента РФ про те, що агресор ще «всерйоз нічого не починав», у власній інтерпретації, заявивши, що ««СВО» потрібно проводити в повному розумінні слова, а не заграватися».

«Я не знаю, що повідомляє МО РФ верховному головнокомандувачу, але на мою особисту думку, треба вживати кардинальніших заходів, аж до оголошення воєнного стану на прикордонних територіях і використання ядерного озброєння малої потужності» , - пише Кадиров в Telegram.

Голова Чечні не уточнив, про які саме прикордонні території йдеться: російські чи території чотирьох областей України, які РФ намагається анексувати.

«Вчора парад у Ізюмі, сьогодні прапор у Лимані, а завтра що? Ми повинні (…) використовувати будь-яку можливість та будь-яку зброю для захисту нашої території. Жителі чотирьох територій, що «приєдналися», хочуть бути захищеними», - стверджував він.

У лиманському «котлі» Кадиров звинуватив командувача Центрального військового округу ЗС Росії, генерал-полковника Алєксандра Лапіна.

За словами голови Чечні, Лапін виставив на рубежі лиманського напрямку «мобілізованих» у Луганській області, яких не забезпечив зв'язком, взаємодією та підвезенням боєприпасів.

Начальник Генштабу ЗС Росії Валєрій Герасимов, за словами Кадирова, не прислухався до його попереджень про можливий наступ ЗСУ на цій ділянці та запевнив, що «не сумнівається у полководницькому таланті Лапіна».


Ольга Чекіс, ZN.ua

Интересные новости
Лубінець: Ми шукаємо нових посередників, які можуть допомогти нам повернути всіх оборонців Маріуполя
Блок рекламы


Похожие новости

На тлі чуток про погіршення стану онкохворого Чарльза палац зробив оптимістичну заявуНа тлі чуток про погіршення стану онкохворого Чарльза палац зробив оптимістичну заяву
Росія виводить війська з Карабаху через ДагестанРосія виводить війська з Карабаху через Дагестан
Блокування української допомоги становить загрозу атлантичному альянсу, вважає президентка ЄврокомісіїБлокування української допомоги становить загрозу атлантичному альянсу, вважає президентка Єврокомісії
Президент Франції закликає до всесвітнього перемир'я на період Олімпіади. Які загрози це становитиме для України?Президент Франції закликає до всесвітнього перемир'я на період Олімпіади. Які загрози це становитиме для України?
Усі енергоблоки ЗАЕС переведено у стан холодного зупину – МАГАТЕУсі енергоблоки ЗАЕС переведено у стан холодного зупину – МАГАТЕ
Якщо республіканці хочуть знову зробити Америку великою, то не почнуть президентство з перемоги Путіна — ДжонсонЯкщо республіканці хочуть знову зробити Америку великою, то не почнуть президентство з перемоги Путіна — Джонсон
Вистачить на мотопіхотну бригаду: США передали Україні захоплену іранську зброюВистачить на мотопіхотну бригаду: США передали Україні захоплену іранську зброю
Пентагон: Ми не надаємо Україні жодної військової допомоги для використання на території РФПентагон: Ми не надаємо Україні жодної військової допомоги для використання на території РФ
Масована атака Харкова: знеструмлено ядерну установку "Джерело нейтронів"Масована атака Харкова: знеструмлено ядерну установку "Джерело нейтронів"
Київ був і залишається метою для Путіна – КличкоКиїв був і залишається метою для Путіна – Кличко
Последние новости

Подгружаем последние новости