Мобілізація в Україні: коли військовозобов'язаних без досвіду можуть відправити на передову

Загальна мобілізація продовжує викликати безліч питань та домислів. Стало відомо, у яких випадках військовозобов'язаних без досвіду служби можуть відправити на передову.

Мобілізація в Україні: коли військовозобов'язаних без досвіду можуть відправити на передову

Мобілізація під час повномасштабної війни передбачає можливість призову будь-кого із військовозобов'язаних. Черговість залежить від того, скільки людей потребує та чи інша військова частина, а також від кваліфікаційних навичок українців. Перевага надається колишнім учасникам АТО, ООС, а також резервістам.

Адвокат Адвокатського об'єднання Legal Strategy Віолетта Монастирська зазначила, що люди без досвіду військової служби також можуть бути мобілізовані. Однак згідно із законом їх не можна примусово відправляти на передову. При цьому зараз навчання мобілізованих відбувається у стислий термін – у період від 7 до 20 днів.

Експерти нагадали, що люди без підготовки, ймовірно, отримають серйозні поранення чи загинуть, що буде великою проблемою для офіцерсько-командного складу.

Представниця юридичної компанії Riyako&Partners Катерина Аніщенко уточнила, що вона знає про випадки коли мобілізованих без досвіду відправили на передову. Однак ці люди були добровольцями, виявили бажання воювати та підставили підпис під відповідною заявою.

Мобілізація в Україні: коли військовозобов'язаних без досвіду можуть відправити на передову

Юрист підкреслила, що при свавіллі з боку військової частини потрібно звертатися до командира з рапортом та проханням пройти навчання.

"Як показав досвід – такі рапорти, за належністю їх вручення, мають свій результат", - зазначила Аніщенко.

Віолетта Монастирська додала, що згідно з законом, військовозобов'язані мають захищати державу незалежно від свого бажання. За ухиляння від обов'язків можна понести кримінальну відповідальність.

Нагадаємо, що робити українцям, яких мобілізували, незважаючи на наявність хвороб. Вони можуть уникнути призову до армії.


Ловіцька Леся, Тудей

Интересные новости
В ISW пояснили, чому про обмін полоненими та початок мобілізації Кремль повідомив в один деньВ ISW пояснили, чому про обмін полоненими та початок мобілізації Кремль повідомив в один день
Військова допомога Китаю для росії, Байден зробив заяву: "Я подзвонив президенту Сі..."Військова допомога Китаю для росії, Байден зробив заяву: "Я подзвонив президенту Сі..."
Американські конгресмени пропонують ухвалити закон про санкції щодо російських військових злочинцівАмериканські конгресмени пропонують ухвалити закон про санкції щодо російських військових злочинців
Педан показав кадри руйнувань на Харківщині після навали росіян: "Не зможуть передати всього жаху"Педан показав кадри руйнувань на Харківщині після навали росіян: "Не зможуть передати всього жаху"
У Литві проти надання притулку росіянам, бо вважають, що вони повинні воювати. Та є одне "але"У Литві проти надання притулку росіянам, бо вважають, що вони повинні воювати. Та є одне "але"
Блок рекламы


Похожие новости

"Родичі не можуть впізнати своїх рідних": звільнені з полону Герої перебувають у тяжкому стані"Родичі не можуть впізнати своїх рідних": звільнені з полону Герої перебувають у тяжкому стані
Мобілізація у "справі": у РФ з військової частини втік озброєний автоматом військовийМобілізація у "справі": у РФ з військової частини втік озброєний автоматом військовий
Ворог безуспішно намагається повернути втрачені позиції: карта боїв в УкраїніВорог безуспішно намагається повернути втрачені позиції: карта боїв в Україні
"Ірану цього просто так не пробачать": експерт розповів про реакцію Заходу на атаку дронів в Україні"Ірану цього просто так не пробачать": експерт розповів про реакцію Заходу на атаку дронів в Україні
Країни G7 ніколи не визнають псевдореферендуми на тимчасово окупованих територіях України — заяваКраїни G7 ніколи не визнають псевдореферендуми на тимчасово окупованих територіях України — заява
Росіяни погрожують батькам, які не хочуть віддавати своїх дітей у школи на окупованих теориторіях – «Опора»Росіяни погрожують батькам, які не хочуть віддавати своїх дітей у школи на окупованих теориторіях – «Опора»
Мобілізація в Україні: які документи потрібні, щоб отримати "бронь"Мобілізація в Україні: які документи потрібні, щоб отримати "бронь"
У ISW пояснили, як мобілізація спричинить загострення соціальної напруги у РосіїУ ISW пояснили, як мобілізація спричинить загострення соціальної напруги у Росії
США засуджують псевдореферендуми і ніколи не визнають анексію Росією українських територій — БайденСША засуджують псевдореферендуми і ніколи не визнають анексію Росією українських територій — Байден
Педан показав кадри руйнувань на Харківщині після навали росіян: "Не зможуть передати всього жаху"Педан показав кадри руйнувань на Харківщині після навали росіян: "Не зможуть передати всього жаху"
Последние новости

Подгружаем последние новости