Обіцяє бути холодною та сухою: прогноз погоди у Києві навесні

Синоптики прогнозують у Києві цієї весни холодну погоду, але без значних опадів. Тепліше стане традиційно з другої половини сезону, але все одно холодніше, ніж за аналогічний період минулого року, інформує Апостроф.

Про це повідомляє Wisemeteo.

Березень

Фото: wisemeteo.com

Хоч опадів у цьому місяці небагато, але буде холодно - у середньому, близько 3 градусів. З середини березня трохи потеплішає, температура триматиметься на 7-8 градусів тепла. Також на цей місяць припадає день весняного рівнодення, коли тривалість дня майже дорівнює тривалості ночі.

Квітень

Фото: wisemeteo.com

За прогнозами синоптиків, середня температура у квітні буде 8 градусів тепла, але буде декілька днів до +13 градусів, чого не було у березні. Також очікуються помірні дощі з 29 квітня.

Травень

Фото: wisemeteo.com

Декілька похмурих днів у Києві все ж таки не оминути, але рясних дощів не передбачається. У травні будуть температурні "гойдалки", від 6°C до 20°C. Середня температура місяця прогнозується +14°C. З середини травня можна буде вже ходити майже у футболках, стовпчики термометра триматимуться на рівні +20 градусів.

Варто зазначити, що середня температура у столиці цієї весни складе 8°C. У березні максимальний плюс буде 11°C, у квітні +21°C, а в травні +22°C. Максимальний мінус у березні -10°C, у квітні 0°C , у травні -6°C.

Фото: wisemeteo.com


Катерина Глянько, Апостроф

Интересные новости
Братья наши меньшие - смотреть без слёз просто невозможно! ФОТО
3D тату - просто фантастика. ФОТО
Невероятно красивые рисунки девушек акварелью. ФОТО
Самые красивые города мира
Самые удивительные животные в мире. ФОТО
Блок рекламы


Похожие новости

В Україні до снігопадів додасться штормовий вітер - ламатиме дерева: прогноз на 12 березняВ Україні до снігопадів додасться штормовий вітер - ламатиме дерева: прогноз на 12 березня
Зима повернулася: у Києві вночі випав сніг, фото та відеоЗима повернулася: у Києві вночі випав сніг, фото та відео
Магнітні бурі у березні: прогноз потенційно небезпечних днівМагнітні бурі у березні: прогноз потенційно небезпечних днів
Тепло буде не одразу: чого чекати від погоди у березніТепло буде не одразу: чого чекати від погоди у березні
Забути про ранню весну? Яка погода буде в Україні в березніЗабути про ранню весну? Яка погода буде в Україні в березні
Поворот на весну: коли у Києві відбудеться перелом у погодіПоворот на весну: коли у Києві відбудеться перелом у погоді
Ожеледиця на дорогах та мороз до -10: прогноз погоди на 6 лютого.Ожеледиця на дорогах та мороз до -10: прогноз погоди на 6 лютого.
Коли у Києві закінчаться денні морози: прогноз синоптиків до кінця місяцяКоли у Києві закінчаться денні морози: прогноз синоптиків до кінця місяця
У лютому в Україну прийде коротка "весна": карта погодиУ лютому в Україну прийде коротка "весна": карта погоди
Ведуть до Софійського собору: у Києві виявили унікальні підземні ходиВедуть до Софійського собору: у Києві виявили унікальні підземні ходи
Последние новости

Подгружаем последние новости