Відео в кружечках: WhatsApp запустив нову функцію

Вони стануть доступними всім користувачам месенджера найближчим часом.

Месенджер WhatsApp повідомив про запуск нової функції - "миттєві відеоповідомлення". Вона дозволяє користувачам записувати короткі відео в кружечках безпосередньо в діалозі, інформує ZN.ua.

Відео в кружечках: WhatsApp запустив нову функцію
WhatsApp запустив нову функцію
© whatsapp.com

«Відеоповідомлення – це спосіб відповідати в бесідах у режимі реального часу, сказати, що вам заманеться, і відобразити це за 60 секунд. Ми вважаємо, що це стане веселим способом поширювати моменти з усіма емоціями, які передає відео, чи то побажання комусь щасливого дня народження, сміху з жарту або повідомлення хороших новин», - йдеться у повідомленні.

У блозі месенджера йдеться про те, що надіслати відео повідомлення так само легко, як і записати аудіо. Щоб перейти до режиму відео, потрібно торкнутися значка та утримувати для запису. Крім того, можна провести пальцем вгору, щоб заблокувати екран та записати відео у форматі «вільні руки».

Під час відтворення в діалозі відео автоматично відтворюватимуться з вимкненим звуком, щоб увімкнути його, потрібно просто торкнутися відео. Такі повідомлення також захищені наскрізним шифруванням.

Нова функція найближчим часом буде доступна всім користувачам.


Фаїна Вауліна, ZN.ua

Последние новости

Подгружаем последние новости