Vodafone оголосив клієнтам про підвищення тарифів

Один із найбільших мобільних операторів України Vodafone несподівано підвищив тарифи на зв'язок. Причому підвищення очікується суттєве: у деяких тарифних планах – до 40 гривень. Мобільний оператор називає такий крок вимушеним і пояснює, що уникнути зростання цін не можна. Нові тарифи почнуть діяти з 1 липня.

Vodafone повідомив клієнтам про підвищення тарифів: суми будуть значні

Vodafone не став публікувати на своєму сайті новину щодо підвищення тарифів, а розіслав її клієнтам окремими повідомленнями. У повідомленнях – попередження про нову вартість тарифу, а також про зміни у тарифному плані, які чекають на користувачів.

Одночасно з підвищенням плати за зв'язок Vodafone підвищує параметри деяких послуг, що входять в той чи інший тарифний план. Наприклад, дає більше гігабайт інтернету, а також більше дзвінків по Україні.

Vodafone повідомив клієнтам про підвищення тарифів: суми будуть значні
При цьому безліміт на месенджери (послуги "Обмін хвилин" та "Багато розмов") з 1 липня стане взагалі недоступним.

Змінюються також тарифи на міжнародний зв'язок. Істотно подорожчають дзвінки до РФ та Білорусі. Хвилина зв'язку з цими країнами коштуватиме 25 гривень, а SMS, надіслані їхнім мешканцям, будуть по 3 гривні за штуку. При цьому дзвонити в Польщу можна буде, користуючись послугою "Безліміт за кордон" Mobile/Heyah, а "Спецтариф для дзвінків за кордон" взагалі піде в небуття.

Підвищення тарифів слід чекати абонентам, які користуються тарифними планами із серії Vodafone SuperNet.

Ціни зміняться таким чином:

  • Vodafone SuperNet Turbo зі 100 грн/міс. до 125 грн/міс.;
  • Vodafone SuperNet Start зі 125 грн/міс. до 140 грн/міс.;
  • Vodafone SuperNet Pro зі 180 грн/міс. до 205 грн/міс.;
  • Vodafone SuperNet Unlim з 260 грн/міс. до 300 грн/міс.;
  • Joice зі 120 грн/міс. до 135 грн/міс.

При цьому абонентам, у яких підключено послугу "Рік без абонплат", не підвищуватимуть тарифи до закінчення дії цієї послуги, а підвищать лише, коли вона закінчиться.

У компанії Vodafone кажуть, що без підвищення тарифів ніяк не обійтись

З початку війни в Україні мобільний оператор зазнав великих матеріальних втрат. Багато обладнання було знищено і його довелося терміново відновлювати. При цьому в перші місяці війни компанія надавала безкоштовні послуги 13 мільйонам абонентів, які мешкають у гарячих точках.

Та й тепер персоналу компанії доводиться щоденно відновлювати десятки пошкоджених об'єктів. І все це – гроші, які взяти немає звідки. ТомуVodafone змушений вдатися до такого непопулярного кроку, аби мати можливість надавати своїм клієнтам якісні послуги зв'язку.

Vodafone повідомив клієнтам про підвищення тарифів: суми будуть значні

"Нашим пріоритетом залишається забезпечення зв'язку. Компанія зазнає величезних втрат через війну – щодня ми відновлюємо десятки пошкоджених об'єктів мережі, даючи мільйонам людей можливість тримати зв'язок із рідними", – зазначили у компанії.

Водночас Vodafone знизив вартість популярного тарифу Vodafone Business.


Марченко Любов, Тудей

Последние новости

Подгружаем последние новости