Vodafone запустив послугу домашнього інтернету, який буде працювати навіть без електрики

Мобільний оператор Vodafone запустив нову послугу. На неї давно очікували абоненти та просили компанію надати зручний інтернет-сервіс.

Vodafone запустив послугу домашнього інтернету, який буде працювати навіть без електрики

Vodafone запропонував нову послугу на українському ринку – високошвидкісний фіксований домашній інтернет Vodafone GigabitNet. У прес-службі компанії повідомили, що він поки що буде доступним жителям кількох регіонів України – Києва, Одеси, Львова та Дніпра.

Абонентів до нової мережі підключатимуть за технологією гігабітної оптичної мережі GPON.

Надалі географію послуги планують розширити. Спочатку діятиме акційна ціна у 120 гривень на шість місяців. Надалі потрібно буде щомісячно платити по 250 гривень.

Зазначена технологія від Vodafone передбачає використання потужного обладнання. Компанія надаватиме в оренду роутери, здатні забезпечувати гігабітну швидкість.

Вона забезпечує швидкість до 1 Гбіт/с, що в десять разів потужніше за звичайний 100 Мбіт/с. Окрім швидкої передачі даних, технологія забезпечує домашній інтернет навіть за відсутності електроенергії. Потрібно буде просто підключити до модему звичайний пристрій безперебійного живлення та користуватися мережею.

Vodafone запустив послугу домашнього інтернету, який буде працювати навіть без електрики

Серед переваг GPON:

  • висока швидкість до 1 Гбіт/с, яку здатний розвивати GPON;
  • бездоганність та надійність потокового відео, ігрового контенту, живих трансляцій тощо;
  • мультисервіс - можна отримати мобільний зв'язок, інтернет, телебачення, управління "Розумним будинком", відеоспостереження і т.д. при підключенні до одного роутера;
  • енергонезалежність - зв'язок залишається навіть при здійсненні електропостачання - достатньо мати джерело безперебійного живлення.

Раніше повідомлялося, що Vodafone підвищив тарифи на 30 гривень. Інші оператори мобільного зв'язку також оголосили про підвищення тарифів. Це пов'язано з необхідністю витрачати більше грошей на відновлення пошкодженої інфраструктури встановлення резервних джерел живлення на базових станціях, щоб забезпечувати доступ до Інтернету за умов відключень електроенергії.


Леся Ловіцька, Тудей

Последние новости

Подгружаем последние новости