Після покупки Маском Twitter втратив дві третини своєї вартості – Bloomberg

Бізнесмен купив соцмережу за 44 мільярди доларів.

Соціальна мережа Twitter зараз коштує лише третину від суми, яку Ілон Маск заплатив за неї під час купівлі, повідомляє Bloomberg з посиланням на дані інвестиційної компанії Fidelity. Таким чином, соцмережа втратила дві третини своєї вартості з моменту покупки, інформує ZN.ua.

Після покупки Маском Twitter втратив дві третини своєї вартості – Bloomberg
Twitter втратив дві третини своєї вартості
© Getty Images

Маск уже визнавав, що переплатив за Twitter, який він купив за 44 мільярди доларів. Нещодавно він заявив, що соцмережа коштує менше половини того, що він за неї заплатив. Разом з тим, як Fidelity розрахувала ще нижчу вартість, невідомо.

Вперше компанія знизила свою частку в соцмережі у листопаді, до 44% від ціни покупки. Подальші зниження оцінки відбулися у грудні та лютому.

З моменту покупки Маском Twitter переживає фінансові труднощі. У березні борг компанії оцінювався в 13 мільярдів доларів, а спірні рішення, ухвалені бізнесменом, призвели до падіння доходу від реклами на 50%. Спроба відшкодувати цей дохід за рахунок продажу підписки Twitter Blue поки не мала успіху. Наприкінці березня було зареєстровано менше ніж 1% щомісячних платних користувачів.


Фаїна Вауліна, ZN.ua

Последние новости

Подгружаем последние новости