Mitsubishi розробляє новий кросовер: стали відомі подробиці

Компанія Mitsubishi розробляє новий компактний кросовер. Його офіційна прем'єра відбудеться вже за кілька місяців – у серпні 2023 року.

Mitsubishi розробляє новий кросовер: стали відомі подробиці

У модельній лінійці Mitsubishi зараз є кілька кросоверів. Деякі з них мають великий попит. У Європі, наприклад, продається Mitsubishi ASX, який технічно дуже близький французькому кросоверу Renault Captur.

Незабаром кросоверів у модельній лінійці цього японського автогіганта стане ще більше. З'явиться новий компактний кросовер. Ось тільки як він називатиметься – ми ще не знаємо. Mitsubishi тримає цю інформацію поки що в таємниці.

Взагалі, зараз дуже мало відомо про новий кросовер компанії Mitsubishi. У Мережі є лише офіційні тизери цієї новинки.

Mitsubishi розробляє новий кросовер: стали відомі подробиці

Зверніть увагу на світлодіодне підсвічування. Якщо воно здалося вам знайомим, то в цьому немає нічого дивного. Таке ж підсвічування було у концепту Mitsubishi XFC, представленого публіці в жовтні 2022 року. Мабуть, новий компактний кросовер Mitsubishi побудований саме на базі цього концепту.

Також відомо, що цей кросовер першим у модельній лінійці Mitsubishi отримає найновішу аудіосистему компанії Yamaha. Стверджується, що вона має відмінні характеристики.

У концепту Mitsubishi XFC було чотири режими руху: Normal, Gravel, Wet та Mud. Швидше за все, серійна версія теж отримає ці режими керування. Нагадаємо, досі ще в жодного автомобіля Mitsubishi немає режиму водіння Wet, який призначений для роботи на мокрих дорогах.

Mitsubishi розробляє новий кросовер: стали відомі подробиці

Які силові агрегати будуть у лінійці двигунів цього компактного кросовера - ще не повідомлялося. Можливо, покупцям запропонують версії із гібридними силовими установками.

Mitsubishi стверджує, що у концепту XFC найпросторіший салон серед кросоверів свого класу. Це означає, що серійна версія теж матиме дуже просторий салон.

Новий компактний кросовер Mitsubishi розроблений для країн Південно-Східної Азії. У продажу він з'явиться приблизно до березня 2024 року. Однак, надалі він може стати глобальною моделлю, тобто продаватиметься в різних країнах світу.

Mitsubishi розробляє новий кросовер: стали відомі подробиці

Нагадаємо, Mitsubishi планує до 2025 року розробити та випустити на ринок кілька абсолютно нових моделей. Наприклад, з'явиться Mitsubishi Triton нового покоління.

Раніше стало відомо, що у Європі з'явився Mitsubishi ASX нового покоління.


Максимов Віталій, Тудей

Интересные новости
Водіям потрібно пройти спецпроцедуру та отримати ідентифікаційний номер: інструкціяВодіям потрібно пройти спецпроцедуру та отримати ідентифікаційний номер: інструкція
Український аналог "Ланцета" вже нищить росіян на фронті: ЗМІ озвучили технічні характеристики нового безпілотникаУкраїнський аналог "Ланцета" вже нищить росіян на фронті: ЗМІ озвучили технічні характеристики нового безпілотника
Поляки зняли блокаду із ПП «Долгобичув-Угринів»Поляки зняли блокаду із ПП «Долгобичув-Угринів»
Поляки знову планують заблокувати пункт пропуску в КраковціПоляки знову планують заблокувати пункт пропуску в Краковці
Педаль акселератора Cybertruck може застрягати у підлозі. Tesla призупинила відвантаження автоПедаль акселератора Cybertruck може застрягати у підлозі. Tesla призупинила відвантаження авто
Блок рекламы


Похожие новости

Укрзалізниця вказала новий експортний напрямок для зернових - щодня 1368 вагонів збіжжяУкрзалізниця вказала новий експортний напрямок для зернових - щодня 1368 вагонів збіжжя
Росіяни використали наземні дрони для встановлення мін на СумщиніРосіяни використали наземні дрони для встановлення мін на Сумщині
Українська компанія розробляє заміну для бронемашини "Варта"Українська компанія розробляє заміну для бронемашини "Варта"
Кросовер Hyundai Tucson: шпигуни показали оновлену версіюКросовер Hyundai Tucson: шпигуни показали оновлену версію
Hyundai тестує у Європі новий дешевий електричний кросоверHyundai тестує у Європі новий дешевий електричний кросовер
Volkswagen представив кросовер Tiguan третього поколінняVolkswagen представив кросовер Tiguan третього покоління
Volkswagen тестує електричний кросовер під новим суббрендомVolkswagen тестує електричний кросовер під новим суббрендом
У 2026 році з'явиться кросовер VW Atlas нового поколінняУ 2026 році з'явиться кросовер VW Atlas нового покоління
Кросовер Skoda Karoq отримав новий двигун і став дешевшимКросовер Skoda Karoq отримав новий двигун і став дешевшим
Renault Scenic став електричним кросовером із запасом ходу у 620 кмRenault Scenic став електричним кросовером із запасом ходу у 620 км
Последние новости

Подгружаем последние новости