Українці зможуть обирати спосіб вивчення правил дорожнього руху для отримання водійського посвідчення

Практична підготовка з водіння проходитиме виключно в автошколах.

В Україні громадяни зможуть обирати спосіб проходження теоритичного курсу для отримання посвідчення водія: самостійно або в автошколі. Шляхом внесення змін до Закону України "Про дорожній рух", пропонується надати можливість людині, яка хоче отримати право на керування транспортними засобами відповідної категорії чи типу, здійснювати самопідготовку відповідно до типової навчальної програми, пише заступник міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий у статті "Сервісні центри МВС: які зміни чекають українців у 2023 році", інформує ZN.ua.

Українці матимуть можливість обирати: звертатися до спеціальних закладів (автошкіл), або ж опановувати програму (теоретичну частину) самостійно.

Виключно в автошколах проходитиме практична підготовка з водіння.

Громадяни також можуть записатися в електронну чергу онлайн у сервісний центр МВС та отримати послугу в конкретно визначений час.

Міністерство внутрішніх справ спільно із народними депутатами розробило законопроєкт № 7354 "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запровадження адміністративної відповідальності у сфері підготовки й допуску водіїв до керування транспортними засобами".

Ці зміни потрібні для того, на думку Драп’ятого, щоб екзаменатор пам'ятав негативні правові наслідки за порушення процедури підготовки й допуску водіїв до керування транспортними засобами.


Анна Конюченко, ZN.ua

Последние новости

Подгружаем последние новости