Сміливо купуйте: названо 10 авто, які проїжджають понад 400 тис. км

При покупці автомобіля велике значення має його надійність. Звичайно, згодом ламається кожен "залізний кінь", але є моделі, які відрізняються підвищеною надійністю.

Сміливо купуйте: названо 10 авто, які проїжджають понад 400 тис. км

Експерти американської пошукової системи iSeeCars вивчили понад 260 млн автомобілів, проданих у 2012-2022 роках, та назвали 10 машин, які з найбільшою ймовірністю проїдуть 400 000 кілометрів, чи навіть більше.

Найнадійнішим автомобілем у цьому списку виявився повнорозмірний пікап Ford F-350 Super Duty. У США 49,1% таких пікапів проїжджають 400 000 і більше км. Дуже добрий показник.

На другому місці опинився Toyota Land Cruiser. 47,9% цих японських позашляховиків спокійно проїжджають 400 000 кілометрів чи навіть більше. Такий самий показник і у Toyota Tundra. 47,9% повнорозмірних пікапів Tundra проїжджають 400 000 км, чи навіть більше.

На четвертому місці Toyota Sequoia – 47,1%. На п'ятому місці Ford F-250 Super Duty – 43,6%.

Шосте місце у цьому рейтингу посів японський кросовер Honda Pilot. Виявляється, 42,7% кросоверів Pilot проїжджають 400 000 км або більше. На 7 місці Toyota Tacoma - 41,7%.

Восьме місце посів повнорозмірний пікап GMC Sierra 2500HD. 41,3% повнорозмірних пікапів Sierra 2500HD проїжджають 400 000 км. Такий самий показник і у його "родича" пікапа Chevrolet Silverado 2500HD, який посів дев'яте місце. На десятому місці кросовер Toyota 4Runner. 41% кросоверів 4Runner проїжджають 400 000 км або більше.

Сміливо купуйте: названо 10 авто, які проїжджають понад 400 тис. км

Як бачимо, у цьому списку лише пікапи, позашляховики та кросовери. Це не дивно, адже вони апріорі надійніші за звичайні легкові автомобілі (такі, як, наприклад, седани, хетчбеки, універсали, кабріолети). До позашляховиків і тим більше до пікапів взагалі пред'являються підвищені вимоги щодо надійності, адже вони, як кажуть, є "робочими конячками".

Звичайно, у таких рейтингах є винятки. Багато залежить від умов експлуатації автомобіля, від того, як його доглядають. Навіть найнадійніший пікап компанії Toyota можна "вбити", якщо не стежити за ним.

Зважаючи на все, практично будь-який автомобіль може проїхати 400 000 кілометрів, якщо своєчасно його обслуговувати та берегти. Щоправда, у якийсь момент витрати на технічне обслуговування автомобіля можуть перевищити його вартість.

Нагадаємо, в Україні вже найближчим часом проведуть реформу сервісних центрів МВС та процесу складання іспитів на отримання посвідчення водія. Усі зміни заплановані на 2023 рік.


Максимов Віталій, Тудей

Интересные новости
АН-158: новая украинская "ласточка". ФОТО
Введены новые правила прохождения техосмотра в Украине
Рейтинг самых успешных и провальных авто в киноРейтинг самых успешных и провальных авто в кино
Италия признала украинские водительские права
Самые красивые и сексуальные девушки Московской выставки Мото Парк 2008
Блок рекламы


Похожие новости

На Amazon почнуть продавати автомобіліНа Amazon почнуть продавати автомобілі
В Україні після перемоги над окупантами будуватимуть автобаниВ Україні після перемоги над окупантами будуватимуть автобани
ТОП-5 недорогих, але надійних гібридних автомобілівТОП-5 недорогих, але надійних гібридних автомобілів
ТОП-10 популярних в Україні автомобілів з КитаюТОП-10 популярних в Україні автомобілів з Китаю
Поліція вилучила 28 “гуманітарних“ автомобілів, які хотіли продати волонтериПоліція вилучила 28 “гуманітарних“ автомобілів, які хотіли продати волонтери
Tesla на одному автомобілі заробляє більше, ніж інші виробникиTesla на одному автомобілі заробляє більше, ніж інші виробники
"Українська бронетехніка" представила оновлений бронеавтомобіль "Новатор""Українська бронетехніка" представила оновлений бронеавтомобіль "Новатор"
Українці кинулися купувати нові автомобілі: 10 найпопулярніших моделейУкраїнці кинулися купувати нові автомобілі: 10 найпопулярніших моделей
Британці назвали компактні автомобілі, які не ламаютьсяБританці назвали компактні автомобілі, які не ламаються
ТОП-5 недорогих автомобілів, які не популярні, але потребують увагиТОП-5 недорогих автомобілів, які не популярні, але потребують уваги
Последние новости

Подгружаем последние новости