У Мережі вперше показали новий Renault Clio

Компанія Renault почала тестувати на дорогах загального користування оновлений Renault Clio, який з'явиться у продажу у 2023 році. Фотошпигуни вперше сфотографували цю новинку та розмістили її фотографії у Мережі.

У Мережі вперше показали новий Renault Clio

Прототип оновленого Renault Clio тестують у добре закамуфльованому вигляді, тому поки що важко сказати щось конкретне про його дизайн. Закамуфльовані передня та задня частини автомобіля. Саме там і відбулися найпомітніші зміни у дизайні. Так, зміниться решітка радіатора і на ній з'явиться новий логотип Renault. Позаду змін буде менше, але вони не менш важливі. Зміниться дизайн задніх фар, щоб вони відповідали новому стилю дизайну Renault.

У салоні з'явиться нова інформаційно-розважальна система. Буде додано нове обладнання. Замість комплектації RS Line покупцям запропонують комплектацію Esprit Alpine.

Що ж до лінійки двигунів, то в ній теж відбудуться зміни. У деяких країнах у Clio більше не буде 1,0- і 1,3 літрових бензинових двигунів, потужність яких становить 65 і 140 к.с. відповідно. Як і раніше, буде мотор TCe у двох варіантах потужності (90 і 115 к.с.). І, як і раніше, буде версія, яка працює на бензині та зниженому газі.

У Мережі вперше показали новий Renault Clio

У гібридної версії збільшиться запас ходу на електротязі. Щоправда, на скільки конкретно - ще не відомо.

Renault офіційно представить оновлений Renault Clio у 2023 році. Незабаром після цього він з'явиться у продажу.

Раніше Renault показав новий концепт Renault 4 із електричною силовою установкою.


Максимов Віталій, Тудей

Последние новости

Подгружаем последние новости