Українці тепер можуть обміняти посвідчення водія у Гданську

Українські автомобілісти, які перебувають з тієї чи іншої причини в Польщі, тепер можуть обміняти національне посвідчення водія не тільки у Варшаві, а й у портовому місті Гданськ. Про це повідомила прес-служба Головного сервісного центру МВС.

Українці тепер можуть обміняти посвідчення водія у Гданську

У серпні 2022 року у Варшаві, столиці Польщі, відкрився центр ДП "Документ". Там українці можуть обміняти своє національне посвідчення водія, якщо у них є в цьому необхідність. Тепер їхати до Варшави не обов'язково. Поміняти "права" можна тепер і в Гданську.

Що для цього потрібно? Адміністратору ДП "Документ" потрібно пред'явити національне посвідчення водія. І потрібна особиста присутність. Після цього документ оперативно замінять.

Обміняти "права" можна, якщо вони, наприклад, з якоїсь причини зіпсовані, якщо змінив ПІБ, якщо закінчився їхній термін дії. І, звичайно, це можна зробити просто за власним бажанням.

Українці тепер можуть обміняти посвідчення водія у Гданську

Зверніть увагу, що у Польщі українці не можуть відновити своє національне посвідчення водія. Це можна зробити лише на території України.

Раніше стало відомо, що в Україні планують збільшити вартість оформлення посвідчення водія, держреєстрації автомобілів. Крім того, українцям доведеться більше платити за іспити на здобуття "прав".


Максимов Віталій, Тудей

Интересные новости
АН-158: новая украинская "ласточка". ФОТО
Введены новые правила прохождения техосмотра в Украине
Рейтинг самых успешных и провальных авто в киноРейтинг самых успешных и провальных авто в кино
Италия признала украинские водительские права
Самые красивые и сексуальные девушки Московской выставки Мото Парк 2008
Блок рекламы


Похожие новости

Українці стали більше купувати електрокари в КитаїУкраїнці стали більше купувати електрокари в Китаї
Водіям потрібно пройти спецпроцедуру та отримати ідентифікаційний номер: інструкціяВодіям потрібно пройти спецпроцедуру та отримати ідентифікаційний номер: інструкція
У Києві водія оштрафували через смугу на дорозіУ Києві водія оштрафували через смугу на дорозі
Українців попередили про подорожчання бензину та ДПУкраїнців попередили про подорожчання бензину та ДП
Українці кинулися купувати нові автомобілі: 10 найпопулярніших моделейУкраїнці кинулися купувати нові автомобілі: 10 найпопулярніших моделей
Стало відомо, які нові автомобілі українці купували у липніСтало відомо, які нові автомобілі українці купували у липні
Водія оштрафували за відсутність бризковика, але він виправдався у судіВодія оштрафували за відсутність бризковика, але він виправдався у суді
Деяким водіям доведеться перездати на “права“, - МВСДеяким водіям доведеться перездати на “права“, - МВС
Для ВПО спростили процес отримання посвідчення водія: що змінилосяДля ВПО спростили процес отримання посвідчення водія: що змінилося
Дніпропетровська облрада витратила понад 9 млн грн на прокат автомобілів з водіями – "Наші гроші"Дніпропетровська облрада витратила понад 9 млн грн на прокат автомобілів з водіями – "Наші гроші"
Последние новости

Подгружаем последние новости