Volkswagen може зняти з конвеєра знаменитий VW Polo

Компанія Volkswagen може зняти з конвеєра знаменитий компактний хетчбек VW Polo. На таке натякнув голова Volkswagen Томас Шефер.

Volkswagen може зняти з конвеєра знаменитий VW Polo

Volkswagen випускає Polo із 1975 року. Він постійно входить до десятки автомобілів Європи, що найбільше продаються. У 2010 році його назвали автомобілем року в Європі та в світі. Але майбутнє цього популярного маленького хетчбека туманне.

За словами Шефера, через запровадження в Європі з 2025 року екологічного стандарту Євро-7 вартість маленьких автомобілів, таких як, наприклад, VW Polo збільшиться на 3000-5000 євро. В результаті на них впаде попит, і автовиробники будуть змушені знімати такі моделі з конвеєра.

Шефер підкреслив, що зараз фахівці компанії Volkswagen оцінюють, чи буде рентабельно випускати маленькі автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння після введення екологічного стандарту Євро-7. Якщо ні, то цей німецький автогігант більше не інвестуватиме в такі машини, а прискорить перехід на "зелені" технології.

Volkswagen може зняти з конвеєра знаменитий VW Polo

Раніше Ford оголосив, що в 2023 році він припинить випускати Fiesta, яка відноситься до В-сегменту. Ця модель існує 50 років і має багато поколінь. Однак Ford вирішив відмовитися від маленьких бензинових автомобілів...

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Volkswagen може зняти з конвеєра легендарний VW Golf.


Максимов Віталій, Тудей

Последние новости

Подгружаем последние новости