У Європі помітили оновлений Kia Sorento

Фотошпигуни помітили під час дорожніх тестів на півдні Європи оновлений кросовер Kia Sorento. Компанія Kia почне його продавати наприкінці 2023 року або у 2024 році.

У Європі помітили оновлений Kia Sorento

З 2020 року покупцям пропонують Kia Sorento четвертого покоління. Щоб підтримати інтерес до цієї моделі, компанія Kia готується її оновити. Новинку тестують у суцільному камуфляжі. Тому поки що важко сказати конкретно, які зміни відбудуться в дизайні. Радикальних змін у дизайні не слід очікувати. Тому нас дивує, що оновлений Sorento тестують у такому щільному камуфляжі.

Зважаючи на все, цей кросовер отримає нові бампери, нову радіаторну решітку, нові фари, видозмінені задні ліхтарі та нові колісні диски. Деякі зміни обов'язково відбудуться і у салоні. Потрібно, наприклад, очікувати появу сучасних технологій та нового обладнання.

У Європі помітили оновлений Kia Sorento

У лінійку двигунів, як і раніше, входитимуть бензинові та дизельні силові агрегати. Також покупцям запропонують версії з "м'якою" гібридною силовою установкою (HEV) та повноцінною гібридною силовою установкою (PHEV).

Коли Kia офіційно представить оновлений Kia Sorento? Очікується, що це станеться у другій половині 2023 року. Але його продаж може початися тільки в 2024 році, якщо збережеться глобальний дефіцит мікрочіпів.

У Європі помітили оновлений Kia Sorento

Раніше стало відомо, що Kia Sorento проїхав 1 млн км, помінявши за гарантією 9 двигунів.


Максимов Віталій, Тудей

Последние новости

Подгружаем последние новости