ЗСУ отримали армійські позашляховики Peugeot P4

Збройні сили України отримали від штабу оборони Дніпра французькі армійські позашляховики Peugeot P4. Про це розповів мер Дніпра Борис Філатов.

ЗСУ отримали армійські позашляховики Peugeot P4

Скільки всього до ЗСУ передали армійських позашляховиків Peugeot P4 – не відомо. Зважаючи на все – кілька десятків. Разом із ними українським захисникам також передали французькі армійські вантажівки Renault TRM2000. У цій партії налічується 60 автомобілів.

Peugeot P4 побудований на базі німецького позашляховика Gelendwagen G463. Він має кілька версій і кілька варіантів двигунів. У звичайних лінійних частинах цей позашляховик використовувався як автомобіль для командирів взводу та роти.

У Peugeot P4 є кілька варіантів, залежно від завдання використання. Так, на одну з версій можна встановлювати міномет, ПТУР або 20 мм гармату. Є також версія для спецназу.

ЗСУ отримали армійські позашляховики Peugeot P4

Наразі Peugeot P4 знімається з озброєння армії Франції. Французькі солдати пересідають на більш сучасний Ford Everest. Але французькі позашляховики дуже знадобляться українським захисникам. На даний момент позашляховики Peugeot P4 перебувають на озброєнні армій країн, які є союзниками Франції.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Україна одержала від Туреччини першу партію бронеавтомобілів Kirpi 4x4.


Максимов Віталій, Тудей

Последние новости

Подгружаем последние новости