Кубок мира: Виттоцци обошла Вирер в общем зачете

Итальянская биатлонистка Лиза Виттоцци вернулась на первое место в общем зачете Кубка мира.

24-летняя спортсменка заняла 10-е место в гонке преследования на чемпионате мира в шведском Эстерсунде и набрала 763 очка.
Фото Кубок мира: Виттоцци обошла Вирер в общем зачете
Лиза Виттоцци. Фото: biathlonworld.com

Второе место занимает еще одна итальянка Доротея Вирер (758), третье - представительница Словакии Анастасия Кузьмина (718).

Общий зачет (ж)

1 (2). Лиза Виттоцци (Италия) - 763 (+31)

2 (1). Доротея Вирер (Италия) - 758 (+21)

3 (3). Анастасия Кузьмина (Словакия) - 718 (+38)

4 (4). Марта Ольсбу Ройселанн (Норвегия) - 699 (+43)

5 (5). Кайса Мякяряйнен (Финляндия) - 598 (+24)

6 (6). Паулина Фиалкова (Словакия) - 526 (0).

Кубок України з футболу має повернутися у наступному сезоні - ПавелкоКубок України з футболу має повернутися у наступному сезоні - Павелко
Легендарний литовський баскетбольний клуб виставив свій кубок на аукціон для допомоги УкраїніЛегендарний литовський баскетбольний клуб виставив свій кубок на аукціон для допомоги Україні
Росію позбавили права на проведення матчу за Суперкубок УЄФА-2023Росію позбавили права на проведення матчу за Суперкубок УЄФА-2023
Українки вперше в історії виграли командний Кубок світу з боротьбиУкраїнки вперше в історії виграли командний Кубок світу з боротьби
Швейцарія вперше в історії виграла Кубок Біллі Джин КінгШвейцарія вперше в історії виграла Кубок Біллі Джин Кінг
Українська каноїстка Бабак стала семиразовою чемпіонкою світу з марафонуУкраїнська каноїстка Бабак стала семиразовою чемпіонкою світу з марафону
"Реал" обіграв "Айнтрахт" у матчі за Суперкубок УЄФА"Реал" обіграв "Айнтрахт" у матчі за Суперкубок УЄФА
Джокович став семиразовим чемпіоном ВімблдонуДжокович став семиразовим чемпіоном Вімблдону
Матч за Суперкубок України з футболу вперше в історії буде скасовано - ЗМІМатч за Суперкубок України з футболу вперше в історії буде скасовано - ЗМІ
"Нехай валять": олімпійський чемпіон Верняєв дав пораду шанувальникам "русского мира" у Донецьку"Нехай валять": олімпійський чемпіон Верняєв дав пораду шанувальникам "русского мира" у Донецьку