Олимпиада 2018: у Польши первая медаль - золото

Польский летающий лыжник Камил Стох завоевал золотую медаль Олимпийских игр-2018 в корейском Пхенчхане, победив в соревнованиях по прыжкам на лыжах с большого трамплина.

В итоге Стох набрал в сумме за два прыжка 285,7 балла. Для польской команды это первая медаль на Играх-2018 и сразу - высшей пробы. Серебряная медаль по прыжкам на лыжах с большого трамплина у немца Андреаса Веллингера (282,3), а бронзовым призером стал норвежец Роберт Юханссон (275,3).

Ранее, сегодня, напомним, швейцарская фристайлистка Сара Хоффлин одержала победу на Олимпиаде-2018 в Пхенчхане в слоупстайле с результатом в 91,20 балла. Второй стала её соотечественница Матильда Гремо (88,00), третьей — британка Изабель Аткин (84,60).

Повернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єріПовернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єрі
Україна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьбиУкраїна здобула другу медаль на чемпіонаті світу з боротьби
Українська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгуУкраїнська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгу
Магучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетикиМагучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики
Україна завершила Європейські ігри-2023 у топ-3 медального залікуУкраїна завершила Європейські ігри-2023 у топ-3 медального заліку
Канада обіграла Німеччину та виборола золото чемпіонату світу з хокеюКанада обіграла Німеччину та виборола золото чемпіонату світу з хокею
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українка здобула золото ЧЄ з художньої гімнастики вперше за 18 роківУкраїнка здобула золото ЧЄ з художньої гімнастики вперше за 18 років
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
11-річний шахіст пожертвував призові за медаль на міжнародному турнірі захисникам Бахмута11-річний шахіст пожертвував призові за медаль на міжнародному турнірі захисникам Бахмута