Олимпиада 2018: Германия берет очередное золото

Немец Эрик Френцель выиграл золотую медаль в индивидуальных соревнованиях по лыжному двоеборью на нормальном трамплине на Олимпийских играх, которые проходят в корейском Пхенчхане.

Сегодня Френцель, ставший пятым в прыжковой части соревнований, в десятикилометровой лыжной гонке пришел к финишу первым с результатом 24 минуты 51,4 секунды. Серебро досталось японцу Акито Ватабэ (отставание - 4,8 секунды), а бронза - австрийцу Лукасу Клапферу (+18,1).

Представители Украины не принимали участие в этом виде олимпийской программы. Ранее, напомним, женская индивидуальная гонка в биатлоне, запланированная на сегодня, была перенесена на завтра в связи с сильным ветром в Пхенчхане. Новое планируемое время старта - в четверг в 10:15.

Повернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єріПовернулася після психологічних проблем: американська гімнастка Байлс виграла 20-те золото ЧС у кар'єрі
Українська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгуУкраїнська важкоатлетка отримає європейське золото замість росіянки, яка попалася на допінгу
Канада обіграла Німеччину та виборола золото чемпіонату світу з хокеюКанада обіграла Німеччину та виборола золото чемпіонату світу з хокею
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українка здобула золото ЧЄ з художньої гімнастики вперше за 18 роківУкраїнка здобула золото ЧЄ з художньої гімнастики вперше за 18 років
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Україна виграла перше за десять років золото чоловічого чемпіонату Європи з вільної боротьбиУкраїна виграла перше за десять років золото чоловічого чемпіонату Європи з вільної боротьби
Україна здобула історичне золото на чемпіонаті Європи з каратеУкраїна здобула історичне золото на чемпіонаті Європи з карате
"Будівельник" завоював історичне золото баскетбольної Суперліги"Будівельник" завоював історичне золото баскетбольної Суперліги
Українка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плаванняУкраїнка Фєдіна здобула золото першого в історії етапу Кубка світу з артистичного плавання