На чемпионате Европы по академической гребле украинцы завоевали 5 медалей

В греческом Марафоне завершился чемпионат Европы по академической гребли, на котором украинцы завоевали пять медалей. На континентальном первенстве Украину представляли 38 спортсменов в 10 классах. Из десяти стартовавших экипажей пять завоевали медали - два "золота" и три "бронзы".

Чемпионками Европы стали: Яна Дементьева и Екатерина Тарасенко (двойка) и Елена Олефиренко, Татьяна Колесникова, Наталья Ляльчук, Светлана Спирюхова (четверка), которые подтвердили свой титул, завоеванный и в прошлом году.

"Бронзовые" награды выиграли: Сергей Гринь, Владимир Павловский, Сергей Белоущенко, Олег Лыков (четверка); Артем Морозов и Виталий Кривенко (двойка) и Константин Зайцев (одиночка).

Українці вибороли ще 11 медалей на "Іграх нескорених"-2023Українці вибороли ще 11 медалей на "Іграх нескорених"-2023
Жіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світуЖіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світу
Українські легкоатлетки зібрали повний комплект медалей на етапі Діамантової лігиУкраїнські легкоатлетки зібрали повний комплект медалей на етапі Діамантової ліги
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей
Україна здобула рекордну кількість медалей на чемпіонаті світу з академічного веслуванняУкраїна здобула рекордну кількість медалей на чемпіонаті світу з академічного веслування
Україна виграла п'ять медалей у третій день Всесвітніх ігор-2022Україна виграла п'ять медалей у третій день Всесвітніх ігор-2022
Україна виборола 13 медалей у другий день змагань на Всесвітніх іграхУкраїна виборола 13 медалей у другий день змагань на Всесвітніх іграх
Зібрано повний комплект медалей: Україна здобула бронзу чемпіонату Європи з фехтуванняЗібрано повний комплект медалей: Україна здобула бронзу чемпіонату Європи з фехтування
Ведущий гандбольный клуб Украины будет играть в чемпионате ГерманииВедущий гандбольный клуб Украины будет играть в чемпионате Германии