Украинцы завоевали пять медалей на старте этапа Кубка мира по гребле

Украинские гребцы завоевали пять медалей во время второго дня на этапе Кубка мира в Монтемор-у-Велью в Португалии.

Об этом сообщает Федерация каноэ Украины.

Вначале финиша достигли мужские двойки: Игорь Труханов/Иван Семыкин на дистанции 500 метров (1:28,059), а также Виталий Цуркан/Олег Кухарик (3:09,732). "Золото" у байдарки-четверки Кирилл Черноморов/Олег Кухарик/Даниил Кузьмин/Игорь Трунов также на дистанции 500 метров (01:20.586).

Второе место завоевали каноэ-двойка в составе Дмитрия Янчука и Тараса Мищука на дистанции 1000 метров (3:33,580). Третье место на дистанции 500 метров - у каноистки Людмила Лузан (2:09,058).

Напомним, представители Украины будут бороться за медали в 17 видах программы данного этапа Кубка мира.

Українці вибороли ще 11 медалей на "Іграх нескорених"-2023Українці вибороли ще 11 медалей на "Іграх нескорених"-2023
"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Жіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світуЖіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світу
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українські легкоатлетки зібрали повний комплект медалей на етапі Діамантової лігиУкраїнські легкоатлетки зібрали повний комплект медалей на етапі Діамантової ліги
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу