Экс-украинка, легкоатлетка Вера Ребрик хочет изменить флаг РоSSии на нейтральный

Бывшая украинская легкратлетка Вера Ребрик (на фото) подала заявку в IAAF на индивидуальный допуск к международным стартам.

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Віра Ребрик"

Спортсменка, которая в 2014 году получила роSSийское гражданство, стала одной из тех легкоатлетов (всего их сейчас 31 спортсмен), которые изъявили желание выступать под нейтральным флагом.

Об этом сообщает официальный сайт ВсероSSийской федерации легкой атлетики.

Вера Ребрик родилась в городе Ялта. После оккупации Крыма Россией в 2014 году спортсменка изъявила желание сменить гражданство.

НОК Украины свое добро на переход Ребрик под роSSийский флаг не давал.

Позже Вера Ребрик выиграла чемпионат РоSSии по метанию копья, но так и не выступала на международных соревнованиях.

Напомним, что РоSSийская федерация легкой атлетики отстранена от международных соревнований. РоSSийские атлеты не могут выступать под флагом РоSSии.

Українська легкоатлетка Магучіх встановила світовий рекорд сезону у стрибках у висотуУкраїнська легкоатлетка Магучіх встановила світовий рекорд сезону у стрибках у висоту
Українська легкоатлетка Магучіх оновила власний світовий рекорд сезону у стрибках у висотуУкраїнська легкоатлетка Магучіх оновила власний світовий рекорд сезону у стрибках у висоту
Українська легкоатлетка Магучіх виграла чемпіонат ЄвропиУкраїнська легкоатлетка Магучіх виграла чемпіонат Європи
Нідерландська легкоатлетка побила два багаторічні світові рекорди за місяцьНідерландська легкоатлетка побила два багаторічні світові рекорди за місяць
Українська легкоатлетка виграла престижний турнір в ІталіїУкраїнська легкоатлетка виграла престижний турнір в Італії
Титулована українська легкоатлетка виграла медаль на дебютному турнірі у 2023 роціТитулована українська легкоатлетка виграла медаль на дебютному турнірі у 2023 році
Українська легкоатлетка Магучіх виграла золото на першому міжнародному турнірі сезонуУкраїнська легкоатлетка Магучіх виграла золото на першому міжнародному турнірі сезону
"Це було кринжово": українська легкоатлетка розповіла про повідомлення росіянки після початку війни"Це було кринжово": українська легкоатлетка розповіла про повідомлення росіянки після початку війни
Українська легкоатлетка Магучіх перемогла у фіналі Діамантової лігиУкраїнська легкоатлетка Магучіх перемогла у фіналі Діамантової ліги
Українська легкоатлетка Магучіх з історичним результатом виграла етап Діамантової лігиУкраїнська легкоатлетка Магучіх з історичним результатом виграла етап Діамантової ліги