Часть украденных кубков "Ред Булла" обнаружена на дне озера

Спортивные трофеи, украденные с базы команды Red Bull Racing, найдены на дне озера, – подтвердила британская полиция. Озеро Хорсушу находится примерно в 120 км от в Милтон-Кинса недалеко от города Сандхёрст.

Полиция отреагировала на сообщение, поступившее от одного из граждан, и в понедельник обнаружила около двух десятков кубков из шестидесяти, пропавших 10 дней назад, но многие из них повреждены.

«Некоторые кубки были извлечены из озера Хорсшу, – заявил детектив Крис Оукмэн, представитель полицейского департамента района долины Темзы. – Мы достали примерно двадцать трофеев, но сейчас взаимодействуем с Red Bull, чтобы установить их точное число, потому что часть кубков повреждена».

По информации BBC, среди украденных трофеев нет переходящих кубков за победы в чемпионатах, поскольку в момент происшествия на базе в Милтон-Кинсе их не было – они уже находились у команды Mercedes и Льюиса Хэмилтона.

Британская полиция продолжает расследование этого нерядового преступления.

f1news.ru

Фото Часть украденных кубков "Ред Булла" обнаружена на дне озера

Литовський спортсмен побив найстаріший світовий рекорд у легкій атлетиціЛитовський спортсмен побив найстаріший світовий рекорд у легкій атлетиці
У Греції запалили олімпійський вогонь Ігор-2024У Греції запалили олімпійський вогонь Ігор-2024

Фінляндія та Естонія знялися з ЧС з гімнастики через участь росіянФінляндія та Естонія знялися з ЧС з гімнастики через участь росіян
Мудрик взяв участь у презентації нової форми "Челсі"Мудрик взяв участь у презентації нової форми "Челсі"
Російського футболіста не пустили на єврокубковий матч у ЕстоніїРосійського футболіста не пустили на єврокубковий матч у Естонії
"Оцінюємо ситуацію": в УЄФА відреагували на участь кримських клубів у чемпіонаті Росії"Оцінюємо ситуацію": в УЄФА відреагували на участь кримських клубів у чемпіонаті Росії
Арбітр фіналу Ліги чемпіонів вибачився за участь у заході ультраправого політикаАрбітр фіналу Ліги чемпіонів вибачився за участь у заході ультраправого політика
Європейський союз дзюдо підтримав участь росіян та білорусів у відбіркових турнірах на Олімпіаду-2024Європейський союз дзюдо підтримав участь росіян та білорусів у відбіркових турнірах на Олімпіаду-2024
Стало відомо, чи вплине заборона змагатися з росіянами та білорусами на участь України у відборі футбольного Євро-2024Стало відомо, чи вплине заборона змагатися з росіянами та білорусами на участь України у відборі футбольного Євро-2024
Український баскетбольний клуб виграв групу єврокубкового турніруУкраїнський баскетбольний клуб виграв групу єврокубкового турніру
Латвія призупинила фінансування п'ятьох спортсменів за участь у турнірах із росіянамиЛатвія призупинила фінансування п'ятьох спортсменів за участь у турнірах із росіянами
Європейські футбольні гранди не хочуть брати участь у реформованому клубному чемпіонаті світуЄвропейські футбольні гранди не хочуть брати участь у реформованому клубному чемпіонаті світу