Украинские паралимпийцы уже выиграли 5 медалей

В первый день Паралимпийских игр в Сочи украинская команда выиграла «золото», «серебро» и три бронзы, заняв 3 место в общекомандном зачете.

Об этом сообщают «Вести».

Сегодня, 8 марта, украинская паралимпийская сборная на Олимпиаде в Сочи приняла участие в соревнованиях по биатлону. В результате наши спортсмены добыли 5 медалей.

Так, «золото» в гонке на дистанции 7,5 км для спортсменов с нарушением зрения выиграл Виталий Лукьяненко. Серебряную медаль получил Максим Яровой, а три бронзовые медали достались Елене Юрковской, Юлии Батенковой и Оксане Шишковой.

В целом по результатам первого дня в общекомандном зачете украинская сборная находится на 3 месте. Первое место заняли россияне, второе - немцы

Українці вибороли ще 11 медалей на "Іграх нескорених"-2023Українці вибороли ще 11 медалей на "Іграх нескорених"-2023
Жіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світуЖіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світу
Українські легкоатлетки зібрали повний комплект медалей на етапі Діамантової лігиУкраїнські легкоатлетки зібрали повний комплект медалей на етапі Діамантової ліги
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей
Україна здобула рекордну кількість медалей на чемпіонаті світу з академічного веслуванняУкраїна здобула рекордну кількість медалей на чемпіонаті світу з академічного веслування
Україна виграла п'ять медалей у третій день Всесвітніх ігор-2022Україна виграла п'ять медалей у третій день Всесвітніх ігор-2022
Україна виборола 13 медалей у другий день змагань на Всесвітніх іграхУкраїна виборола 13 медалей у другий день змагань на Всесвітніх іграх
Зібрано повний комплект медалей: Україна здобула бронзу чемпіонату Європи з фехтуванняЗібрано повний комплект медалей: Україна здобула бронзу чемпіонату Європи з фехтування
Украинские спортсмены "уничтожили" роSSийскую чемпионку за жалобное письмо в МОКУкраинские спортсмены "уничтожили" роSSийскую чемпионку за жалобное письмо в МОК