Валя Семеренко лидирует в Общем зачете Кубка мира

После вчерашней гонки преследования Валентина Семеренко делит первое место в Общем зачете Кубка мира с чешской спортсменкой Габриэлой Соукаловой. В преследовании Соукалова финишировала 11-й, а Валя девятой. У обеих спортсменок по 278 очков.

Валя Семеренко

За счет дополнительных показателей именно Валя получит желтый бип на сегодняшний масс-старт. В истории нашего биатлона это второй случай после выступлений Зубриловой на заре 2000-х годов.

Лена Пидгрушная скатилась и в преследовании (с третьего на восьмое место), и в Общем зачете (с четвертого на пятое место). Вита Семеренко не смогла финишировать в гонке, а Юлия Джима в ней не стартовала. Лена и Юля сегодня выйдут на масс-старт по пятым и 14-м номерами, соответственно.

Отметим, у женщин в Общем зачете очень большая плотность, в отличие от мужчин, где Мартен Фуркад имеет огромный отрыв от преследователей.

Кубок мира, общий зачет

Женщины

1. Валя Семеренко - 278 2. Габриэла Соукалова - 278 3. Ирина Старых - 268 4. Кайса Макаряйнен - 261 5. Лена Пидгрушная - 257 6. Дарья Домрачева - 236 7. Селина Гаспарин - 225 8. Вероника Виткова - 221 9. Тура Бергер - 221 10. Сионнив Солемдал - 213

Мужчины

1. Мартен Фуркад - 402 2. Эмиль Свендсен - 263 3. Йоханнес Бё - 235 4. Уле-Эйнар Бьорндален - 235 5. Симон Эдер - 222

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
УЄФА назвав міста, які ухвалять наступні два фінали Ліги конференційУЄФА назвав міста, які ухвалять наступні два фінали Ліги конференцій
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу
Україна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плаванняУкраїна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плавання
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей