Матчи суперфинала Континентального кубка с участием "Донбасса" пройдут в Руане

На очередном съезде участников Континентального кубка было определено место проведения суперфинала турнира.

В сезоне 2013/14 матчи решающего этапа единственного клубного соревнования, проводящегося под эгидой Международной федерации хоккея, пройдут в Руане (Франция), сообщает официальный сайт IIHF.

Таким образом, два участника, которые поборются за трофей, уже известны.

На правах обладателя кубка прямую путевку в суперфинал Континентального кубка получил ХК "Донбасс".

Второй командой, не участвующей в квалификационных этапах, как раз являются хозяева розыгрыша "Руанские Драконы".

Напомним, игры решающего этапа Континентального кубка запланированы на 10-12 января будущего года, а имена соперников дончан и руанцев будут известны 24 ноября, когда завершатся игры в предварительных раундах.

Пресс-служба ХК "Донбасс"

Фото Матчи суперфинала Континентального кубка с участием "Донбасса" пройдут в Руане
hcdonbass.com

"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України"Шахтар" та "Динамо" отримали суперників у 1/8 фіналу Кубка України
Українка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в ІталіїУкраїнка виборола дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в Італії
Українка Лузан здобула золото Кубка світу з веслуванняУкраїнка Лузан здобула золото Кубка світу з веслування
На Київському іподромі провели благодійний турнір, у неділю пройдуть змагання рисистих порід коней (фото)На Київському іподромі провели благодійний турнір, у неділю пройдуть змагання рисистих порід коней (фото)
Українки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у ФранціїУкраїнки виграли друге золото етапу Кубка світу з артистичного плавання у Франції
Український гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світуУкраїнський гімнаст Ковтун виграв три золота Кубка світу
17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду17-річний українець Середа завоював срібло Кубка світу зі стрибків у воду
Жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світуЖіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу
Україна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плаванняУкраїна увійшла до топ-3 збірних першого в історії етапі Кубка світу з артистичного плавання
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей