Украинских биатлонисток лишили медалей и призовых

Женская сборная Украины по биатлону лишена серебряных медалей, завоеванных в эстафетной гонке на чемпионате мира 2011 года в Ханты-Мансийске. Такое решение принято в связи с дисквалификацией украинки Оксаны Хвостенко, пойманной на применении допинга. Об этом сообщает официальный сайт Международного союза биатлонистов (IBU).

Фото vkurse.ua

Сборная Украины должна будет вернуть IBU серебряные медали и призовые деньги. Кроме того, сборная Украины опустилась в мировом рейтинге на две позиции, с четвертого на шестое место, и теперь сможет выставлять на соревнованиях только пять спортсменок вместо шести, передает ЛIГАБiзнесIнформ

Напомним, ранее Хвостенко за использование допинга была дисквалифицирована антидопинговой комиссией Международного союза биатлонистов на один год. Спортсменка не стала отрицать использование медицинского препарата. Она объяснила, что заболела во время подготовки к чемпионату мира, и для лечения кашля ей был прописан сироп "Бронхолитин", в состав которого входит эфедрин. Однако в концентрации более 10 миллиграмм его нельзя применять перед соревнованиями.

Українці вибороли ще 11 медалей на "Іграх нескорених"-2023Українці вибороли ще 11 медалей на "Іграх нескорених"-2023
Жіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світуЖіноча збірна України з фехтування з Харлан у складі залишилася без медалей чемпіонату світу
Українські легкоатлетки зібрали повний комплект медалей на етапі Діамантової лігиУкраїнські легкоатлетки зібрали повний комплект медалей на етапі Діамантової ліги
"Залишили в будинку гранати": Усик розповів про знаходження окупантів у своєму будинку під Києвом"Залишили в будинку гранати": Усик розповів про знаходження окупантів у своєму будинку під Києвом
Збірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалейЗбірна України вперше в історії завершила сезон Кубка світу з біатлону без медалей
Україна здобула рекордну кількість медалей на чемпіонаті світу з академічного веслуванняУкраїна здобула рекордну кількість медалей на чемпіонаті світу з академічного веслування
Фонд розвитку тенісу України тренуватиме дітей війни, що залишилися без батьківФонд розвитку тенісу України тренуватиме дітей війни, що залишилися без батьків
"Не маю права їх засуджувати": лідер "Шахтаря" висловився про легіонерів, які залишили клуб"Не маю права їх засуджувати": лідер "Шахтаря" висловився про легіонерів, які залишили клуб
Україна виграла п'ять медалей у третій день Всесвітніх ігор-2022Україна виграла п'ять медалей у третій день Всесвітніх ігор-2022
Україна виборола 13 медалей у другий день змагань на Всесвітніх іграхУкраїна виборола 13 медалей у другий день змагань на Всесвітніх іграх